Příspěvky uživatele - 11.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování, 17.5.2018
Jestli jde kůra odloupnout,  musíte zkusit, ale myslím, že ještě první míza teče. Čtyřletý kmínek bych se asi radši pokusil naroubovat za kůru než očkovat. Otázkou je, kde v tuto dobu vzít nenarašené rouby.
Doporučte broskvoň, 17.5.2018
Já si taky, jako Petr, myslím, že s těmi e-shopy to není tak strašné. Nestalo se mi za posledních 20 let, že by se mi broskvoň neujala a tak dlouho se po netu asi neprodávají.    Jinak s výsadbou to dělám jako S.v.K. Na podzim zakoupené... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 17.5.2018
V podstatě to může být semenáč čehokoli. Když se podíváme, jaké potomky má např. Čačanská najbolja...
Braeburn, 31.10.2016
Nemyslím si, že by obrání listí stromům nějak významně škodilo. Já obírám listy vyrytým sazenicím stromků, které v tuto dobu rozdávám známým. U plodících stromů si ale myslím, že nejoptimálnější termín shození listů si zvolí strom sám. Nehledě na to,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika