Příspěvky uživatele - 234.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Povidla - overené recepty a odolné odrody sliviek, 11.9.2021
Ako sa vám vydarila tento rok Gabrovská?
Ochrana květů meruňky netkanou textilií, 3.3.2021
Hlavná časť marhúl v našich krajoch dozrieva v júli. Lepšie je mať v júli stromy skorých sliviek s plodmi na stromoch ako stromy marhul na ktorých sú len listy. Odrodu liesky dozrievajúcu v júli nepoznám.
Soledáno, 6.7.2020
Pani Enna, aké máte skúsenosti s Kuresiou? Je odolnejšia na jarné mrazy ako Maďarská? Mávate na Kuresii moníliu plodov?    F
Jadroviny 2019, 31.8.2019
RED JONAPRINCE - jeden z najkrajších klonov Jonagoldu. IH
Asimina Triloba, 29.6.2019
Asimine sa v tejto sezóne mimoriadne darí - stromčeky sú krásne zelené a niektoré listy dosahujú veľkosť dvoch dlaní (foto 1-3). Úroda je bohatá, plody sú už teraz neobvykle veľké. Pre asiminu je typický trojlaločnatý plod, po ktorom dostala aj meno.... celý příspěvek >
Máte někdo zkušenost s odrůdou Ligol?, 29.6.2019 Obsahuje fotku
236.201: Otázka či uprednostniť Ligol alebo Lucy je naozaj ťažká dilema. Ligol má o niečo krajšie a o dosť väčšie plody, Lucy má zasa harmonickejšiu chuť (Ligol je vyslovene sladký). Ak by som sa musel rozhodnúť iba pre jednu z týchto dvoch odrôd (čo... celý příspěvek >
Opad plodů Admirálu, 29.6.2019
Ja mám s Admiralom opačný problém - odmieta spraviť aj fyziologický opad nadbytočných plodov (od odkvitnutia doteraz spadlo maximálne 10 plôdikov). Takže si vyžaduje dôkladnú prebierku. Na foto 1,2 je Admiral na M26, na foto 3 na M9 - oba už... celý příspěvek >
Jak se zbavit užovky?, 2.4.2019
Mimmo: Rosnička nemá šancu. V tomto súboji u nás (foto) bola zasa naopak bez šance užovka. IH
Lysice 2018, 13.1.2019
Pán Mirek, je tu vlákno "Holovousy 1/2019" kde je kompletná tabuľka aj s hodnotením všetkých degustovaných odrôd. K poradiu odrôd sa už vyjadril dr.Vysloužil, ja to radšej nechám bez komentára. Isté ale je, že "holovouští" sa v posledných rokoch... celý příspěvek >
Sloupovité stromky, 13.1.2019
Predsa len pridám - na foto 1 je Williamsova, na foto 2 Clappova, na ostatných fotkách Kumoi. Ak by sa mi podarilo zapestovať takéto koruny u odrôd so stĺpovitým typom rastu, tak by som bol - uznáte - asi čarodejník. Platí to aj v opačnom garde. Teda... celý příspěvek >
Sloupovité stromky, 13.1.2019
Williamsova, Clappova a Kumoi nie sú hrušky so stĺpovitým rastom. Možno máte iné stĺpovité odrody. Viac k tomu naozaj nemám čo dodať. IH
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 28.12.2018
"...že s ním chtějí pěstitelé proniknout na trh v Anglii a v USA...". Už sa nepochybne stalo, Opal je na Západe už jednoznačne etablovaný a aj masovo pestovaný ako žiadaná odroda. Je tak trochu smutné, že takéto úspechy českých šľachtiteľov (nielen... celý příspěvek >
Odrůda mutsu, 23.12.2018 Obsahuje fotku
Mutsu - vôbec som netušil, že existuje aj červeno sfarbený variant tejto odrody - Red Mutsu (foto). U nás pravdepodobne absolútne neznáma sorta, na rozdiel od žltého Mutsu ktoré sa bežne vyskytuje na výstavách a degustáciách. Na fotke vyzerá Red... celý příspěvek >
Jabloň Jonathan, 23.12.2018
Walter: Naozaj nádhera! Pri pohľade na tak krásne vyfarbené plody mi nedá aby som nepripojil pár fotiek tejto mojej starej obľúbenej odrody, ktorá ma sprevádza od detstva (a zatiaľ ju chuťovo nič neprekonalo). Len škoda, že s meniacou sa klímou musím... celý příspěvek >
Fuji - červené mutace, 25.10.2018 Obsahuje fotku
Mičurin II: Na fotkách je mnou dopestovaný Admiral. U mňa pehovitosťou ani hnilobou netrpí. Veľmi rád si prečítam skúsenosti iných pestovateľov, problém s pehovitosťou u Admiralu registrujem. Tiež by som si veľmi rád pozrel fotky Vašich Admiralov,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika