Příspěvky uživatele - 10.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor VARI RL 98 H, 9.7.2020
Dobrý den, dívám se že moje recenze je na internetu skoro jediná :) Máme po záruce, traktor byl běhěm záruční doby celkem 3x v servisu, a to vždy kvůli startování. Byly to vždy ale "blbosti", dvakrát šlo o baterku, poprvé vyměněna v roce... celý příspěvek >
Zahradní traktor VARI RL 98 H, 30.8.2018
Dobrý den, laicky řečeno, začalo se to hodně vyklat, a nějak se to tak ustálilo :). Ale před časem jsem byl v Mountfieldu pro chemii, tak jsem ji to zkusil u jednoho jejich předváděcího XDC 140, co stál před prodejnou, a to bylo tedy ještě... celý příspěvek >
Zahradní traktor VARI RL 98 H, 15.5.2018
Dobrý den, zatím nemáme ohledně motoru žádné poznatky, resp. pracuje bez problémů. Co se ale projevilo poměrně rychle je vznikající závada, kterou popisuje jiný pán ve vlánku s XDC 140 HD od Mountfieldu, a to je poddimenzované uložení... celý příspěvek >
Zahradní traktor VARI RL 98 H, 15.5.2018
Dobrý den, ohledně motoru žádné poznatky zatím nemáme, resp. zatím je bezproblémový. Co se projevilo ale poměrně rychle je vznikající závada, kterou popisuje jiný pán ve vláknu s XDC 140 HD od Mountfieldu, a to volnejší uložení volantu.... celý příspěvek >
Zahradní traktor VARI RL 98 H, 23.4.2018
pro zajímavost....XDC 140 HD od Mountfieldu je stejný výrobek tak z 80% :) Alespoň dle obrázků.
Zahradní traktor VARI RL 98 H, 16.4.2018
Zdravím, protože jsem v minulých týdnech sháněl informace o nových travních traktorech VARI, které uvedl tento výrobce na trh letos 2018, a žádné informace jsem nenašel kromě marketingových informací (logické, když se nyní začal prodávat :),... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika