Příspěvky uživatele - 154.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahodník - opadávání květů, 14.5.2018
Na fotkách z úvodního příspěvku jsou opravdu vidět poupata poškozená květopasem. S ním mám, bohužel, také bohaté zkušenosti. Letos je to úplná invaze. Nemám nijak zvlášť velký záhon jahod (cca 2x3m) a už jsem jich pochytala 53! během týdne. Měla jsem... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a hniloba peckovin 2018, 13.5.2018
IH: Děkuji :)
Moniliový úžeh a hniloba peckovin 2018, 13.5.2018
Děkuji, děkuji...:)
Moniliový úžeh a hniloba peckovin 2018, 13.5.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den pane Hlavatý, děkuji za Vaši reakci. Máte pravdu, že výchovný řez asi nebyl optimální. Jsem v podstatě naprostý laik, ale snažím se o stromy starat co nejlépe, každý rok sedím nad knížkami a internetem, a i přesto to takto vypadá... Jinak s... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a hniloba peckovin 2018, 12.5.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu, zda uvadání listů na celé kosterní větvi u této 4-leté meruňky vypadá na moniliový úžeh..?..a ev. co by se s tím mělo udělat. Klejotok je na jiné kosterní větvi, která zatím vypadá dobře. Předem děkuji za vaše... celý příspěvek >
Copak nám to bydlí v plůdcích višně a třešně?, 10.5.2018
Tak abyste v tom nebyl sám:)... Zobonoska zřejmě zavítala i k nám :(. Těšila jsem se na první slušnou úrodu u 4-leté třešně, protože nádherně a bohatě kvetla, teď tam ale zbývá jen pár plodů (a to s černými tečkami) a většina nedovyvinutých plodů s... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika