Příspěvky uživatele - 211.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinna reva choroba, 22.7.2020
Pokud jsou tam ještě nenapadené hrozny či velmi málo napadené, tak by to stříknul zkusil stříknout např. Karathene new, prodává se i malé balení 10ml. Pokud ne, tak zbývá ponaučení na příští rok.
Hmyz a stolní odrůdy, 2.10.2019
Taky potvrzuji, mám na jednom místě vedle sebe Arkadii a bezsemený Lakemont, zatímco na Arkadii vosy lezou už v době, kdy hrozen ještě není k jídlu, do Lakemontu nelezou skoro vůbec. Možná vliv amerických genů v Lakemontu, že réva vosám tolik... celý příspěvek >
Rajčata letos nic moc, vliv herbicidu?, 12.8.2019
Zdravím, letos mám rajčata taková ubohá, proti jiným rokům. Menší a listová plocha též menší. Jelikž bylo více možných vlivů, sepisuji co bylo jiného.  Půdu mám těžkou, jílovitou, tak se snažím ji postupně vylepšovat. Většinou vlastním... celý příspěvek >
Postrek révy pred kvetom 2019, 13.6.2019
Proč se stříká před nebo po květu, proč se nedoporučuje během květu? Kvůli včelám, kvůli citlivosti květů, kvůli OL, jiný důvod?
Řez mladé révy, 13.6.2019
Dotaz, některé neplodné výhony jsem nestihl včas ulomit, teď si už netroufám, mají i přes 50 cm. Jak se nejlépe postupuje nyní. Nůžkami ustřihnout hned u starého dřeva, za prvním listem, nechat několik listů ...? 
Dotaz na Kumulus WG, 3.6.2019
Loni jsem měl problém u některých odrůd s padlím, chtěl bych se letos tomu vyhnout.  Mám doma Kumulus WG, nehrozí nyní popálení, když teploty jsou kolem 30 stupňů. Můžu počkat ještě pár dnů na víkendové ochlazení, nejspíš již část květů... celý příspěvek >
Citronela (citrónová tráva), 4.4.2019
Pěkné. Ještě bych se zeptal, kdy prosím začínate s výsevem?  Jaký máte substrát, zeminu nebo zeminu odlehčenou pískem a hnojíte to něčím?
Sulka - jak použít?, 25.2.2019
Zdravím, chystám se dnes nebo zítra stříknout broskvoň Sulkou (Extra), nicméně jakou mám použí koncentraci. Našel jsem na internetu koncentraci 4 %, ale i 0,5% či dokonce 6%. Druhý dotaz, nehrozí popálení? Zatím se nedá říct, že by pupeny rašily,... celý příspěvek >
Galangal - nepěstuje někdo?, 5.12.2018
Galangal či Galgán (Alpinia galanga) se používá často např. v Thajské kuchyni. Je to příbuzné a podobné zázvoru, ale chuť je zcela jiná. Kupuji to v asijských obchodech, nicméně zajímalo by mne, zda se to dá vypěstovat i u nás. Nemáte někdo... celý příspěvek >
Chybějící konce révy, 30.7.2018
Zdravím, u vysázené révy někde chybí konce, či vypadají zakrněně. Je to upálené vedrem nebo to může být nějaký škůdce, který to ukouše? Pochopitelně, réva pak moc neroste. Co s tím, je nějaká rada?
Paprika nekvete, 29.5.2018
Mám vysazených cenku cca. 10 paprik, vyseto v únoru, ven v půli dubna, většina je již obsypaných několika cm plody (např. Hamík). 2 papriky ale vůbec nekvetou, vysoké už asi 40 cm, ani náznak květu.   Sazenice se mi pomíchaly, takže... celý příspěvek >
Vysoké vedení - jak postupovat, 28.5.2018
Tak větší část výhonů se mi povedla ohnout vodovně a případně přivázat k drátu, něco málo se ulomilo a zbytek se nedá nikam ohnout, roste to jako anténa. Už mi réva několik dní kvete, až dokvete, tak spočítám hrozny a případně ještě... celý příspěvek >
Jahodník - opadávání květů, 14.5.2018
Ješte jednou, máte stáleplodící jahody, tak tam to vidím jako problém. Postříky mají OL kolem 30 dnů, na stáleplodících jsou často všechny fáze jahod, navíc kvůli včelám se nesmí stříkat kvetoucí květy. Snad opatrně postříkat spodek jahod. Pokud... celý příspěvek >
Jahodník - opadávání květů, 14.5.2018
Tuhle potvoru mám taky, bůhví odkud se berou, zabírá jedině postřik. Stříkal jsem Karate Zeon CS + smáčedlo Silwet, Decis je ale prý účinější.Chce to z jara sledovat a jak se objeví trsy poupat či první ohnutý květ, tak celé postříkat. Píše se,... celý příspěvek >
Vysoké vedení - jak postupovat, 14.5.2018
Zdravím, u souseda je vysoký živý plot, potřebuji u révy tedy vysoké vedení, něco jako závěs.  Mám kmínky cca. 2m, v této výšce vodorovnou tyč a přivázaný tažeň či očka. Problém je, že výhony révy rostou spíš směrem nahoru, mám obavy, že při... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika