Příspěvky uživatele - 241.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zasychání plodů Ostružiníku, 24.9.2018
Máme úplně stejný problém. Řešení neznám a zajímalo by mě také.
Chodbičky na povrchu půdy, 17.9.2018
Přeji marnému lovu zdar!
Okurka hadovka - co jí schází?, 26.8.2018 Obsahuje fotku
Mám fóliáč plný okurek hadovek. Rostliny vitální, snad žádná plíseň. Jen teď okurky nemají tak zelenou slupku, ale spíž lehce žlutě flekovanou. Co chybí rostlině - plodům? Dík za rady.
Pojezd u sekačky TDL 484 TR, 30.6.2018
Využiji téma, které se probudilo z minulosti. Ano, tento motor se musi sklápět jen dozadu i když tazatelka z roku 2012 již asi toto neřeší. A teď můj dotaz. Ví někdo, jak se u tohoto motoru sundává-demontuje unašeč nože? Nějaký dobrák mě hodil do... celý příspěvek >
Mazaní mravenci dokázali překonat lepovou ochranu kmenů stromů, 13.5.2018
10-15cm pás stretch folie a na ni nanasený Chemostop funguje skvěle.
Česká rajčata 2017, 28.9.2017
Existuje nějaké doporučení pro teplotu a vlhkost v skleníku a fóliáči? Dá se to někde zjistit? Dík za info.
Jak na mravence a mšice, 16.6.2017
Tak mě si udělali mravenci "hnízda" v srdíčkách jahod a vyžírali jahody. Spláchnutí "hradu" vodou z hadice nepomohlo - do druhého dne je opět postavili. Takže jsem koupil "Prášek do pečiva" (v nejmenovaném hyper super se dá koupit sáček za 0,90Kč) a... celý příspěvek >
Poraďte co je to za škůdce - hryzec?, 4.6.2017
O jaký přípravek se jedná?
Na čem sušíte?, 21.5.2017
Tak nám začala nová sezóna sušení. Právě jsme sklidili první úrodu majoránky a já si vzpomněl, že bych měl udělat manželce nějaký sušák. Na čem sušíte bylinky, ovoce, natě, houby...  Díky!
Kustovnice = goji, 13.5.2017
Tak tedy já vypěstoval Goji ze semínka a začalo rodit 3-tím rokem. Teď je nestíháme jíst. No a tím rozrůstáním, jak plevel myslím to, že se kořeny pod zemí rozrůstají a vždy kousek od rostliny vyrazí ze země. Jinak doporučuji následující způsob... celý příspěvek >
Jaké čerpadlo na čerpani deštove vody z IBC kontejneru, 6.5.2017
A co od toho čerpadla očekáváte?
Kustovnice = goji, 20.4.2017
Goji pěstuji snad pátým rokem a plodí bohatě, až do prvních velkých mrazů. Rozrůstá se jak plevel. Mrazy i ty letošní přežila v pohodě. Odkopky, které dávám známím přežívají také v poho.
Chemstop - na kmínek, ano či ne?, 4.4.2017
Ještě nikdy se mě Chemostop "neprožral" přes "smršťovačku". Chcete mě říct, že stromek-kůra Vám dýchá přes vrstvu pečícího papíru a Chemostopu?...   Nevěřím.  Navíc ten Chemostop se smršťovačkou mám na stromech max cca 4 měsíce. Mě se... celý příspěvek >
Chemstop - na kmínek, ano či ne?, 4.4.2017
Omotám kmínky "smršťovačkou" a na ní nanesu Chemostop.
Granulovane hnojivo a tekuté a zmatek, 25.3.2017
Tak s tou cenou ZERAGANIC máte pravdu. Právě jsem si dovezl 400kg volně loženého za 320,-... Napohled a nasmrad vypadá velmi dobře.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika