Příspěvky uživatele - 204.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aká je to burina a ako sa dá zničiť?, 13.5.2018
Na křídlatku jedině chemime a to opakovaně, ať se to těm znalcům novičoku líbí, nebo ne. pH
Japonská azalka, 12.5.2018
Rašelinu klidně nechte, ale povrch nakryjte hrubou kůrou proti vysychání. Hnojit pak malými dávkami hnojiva pro rododendrony, nebo rohovou moučkou, kravincem, ale i trochou CERERITU, ale opatrně.  pH
Kostelní lilie, 29.4.2018
Víte vůbec, co sháníte? Cibulky ne, ale rostlinky? Proč to hledáte mezi trvalkami?   pH
Přeměna žlutých narcisů na bílé, 28.4.2018
Prostě jste měla mezi žlutými pár cibulek bílých a letos se jim podařilo vykvést.V přírodě se běžně nemění olovo ve zlato a obráceně.   pH
Neznámý listnatý keř, 26.4.2018
Zrovna jsem se šel podívat na ten jasmín, ale nezdá se mi zcela jasné, že by keř na obrázku měl trojčetné listy, tak nevímj.    pH
Pátrání po kalině, 8.4.2018
A co t řeba v. carlcephalum, ta má bílé koule a voní.  pH
Kalina bodnantska “dawn”, 12.2.2018
To by mě zajímalo, na čem kvete ta kalina, když ne na letorostech. Asi mám špatné brýle, nebo stářím blbnu, ale na obrázcích vidím samá květenství na letorostech. Je také možné, že vlastně nevím, co je to letorost.  pH
Glyfosfát karcinogenní?, 14.12.2017
Pokud se glyfosat používal jako herbicid, celkem nic proti tomu, ale když se používá jako desikant, to už je test zdravíého rozumu a pak se divíme, že je to všude?  pH
Krmítko pro ptáky v zahradě, 10.12.2017
Taky jsem tomu nevěřil, ale už druhým rokem pozoruji sýkorky, jak ostrým zobáčkem načínají nejlepší jablka a po nich se přidávají vrabci, kosové až potom. Špačkové nás naštěstí zatím nenavštívili. Přesto ty potvůrky každý rok v zimě krmím i když jim... celý příspěvek >
Trifoliata - Citronečník - semena, 18.7.2017
Pokud sháníte citronečník, musíte hledat pod názvem poncirus. Trifoliata znamená trojlistá a to může být mnoho druhů rostlin.   pH
Pěstování jarních bledulí, 17.7.2017
Pořád přemýšlím, proč někomu bledule nekvetou. Tohle je poznámka zvláště pro Lídu. Jestli těm bledulím nevadí, že rostou mezi jinými rostlinami, které jim ubírají živiny. V přírodních podmínkách rostou dost často samy, zejména v podrostu olší, které... celý příspěvek >
Pěstování jarních bledulí, 14.7.2017 Obsahuje fotku
Bledule v přírodě preferují vlhko, ale na zahradě rostou i poměrně na suchu, jenom nesmí být úpal a trochu pohnojit jim neuškodí pH
Pěstování jarních bledulí, 13.7.2017
A nebát se hnojit, klidně nějakým cereritem, nebo jiným hnojivem pro květ a plod v zimě. Hnojivo se přes zimu dostane ke kořínkům a bledule mohou během vegetace zesílit.Začínají někdy rašit už začátkem zimy.  pH
Túje "ozdobená" popínavkou, 2.7.2017
Hned v původním dotazu byla odpověď, je to úplná blbost.  pH
Růže - odumírání květů, 26.6.2017
Nejspíš to bude tím, že růže nejsou trvalky.  pH
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika