Příspěvky uživatele - 225.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skupina keřů, 28.5.2018
A na čem se vám Trubač pne? Chtěla jsem si ho pořídit, ale odrazuje mě jeho devastační schopnost, když nemá pevnou oporu. Jaká je vaše zkušenost?
Skupina keřů, 27.5.2018
Tak to nevím, to asi ne, když už aby někde vistárie rostla, tak bych chtěla, aby kvetla krásně. Uvažuju napřesrok o pergole, tak bych jí zkusila dát tam. Děkuju!
O jakou trvalku se jedná?, 27.5.2018 Obsahuje fotku
Horní listy rostliny začervenalé, jinak celá rostlina zelená. Díky za vaše rady.
Neznámá trvalka, 27.5.2018
Aha, jako muškáty aj.
Skupina keřů, 27.5.2018 Obsahuje fotku
Četla jsem na internetu, že vistárie potřebuje pevnou oporu, a i když to takhle minulý majitel zasadil, myslela jsem si, že je to ok. Jedině ji tedy na podzim po odkvětu vykopat, ořezat a co přežije, přesadit? Mám tady suchý strom, tak možná k... celý příspěvek >
Skupina keřů, 27.5.2018 Obsahuje fotku
Super. Udatnu přesadím, už pro ni mám místo, se kterým jsem si doteď nevěděla rady. To dole jsou dvě rostliny, fotky přikládám. Ta větší je opravdu spíš jako plevel, nijak zvlášť krásná není, i když kvete. Ta menší zase nekvete, tak ani nevím, jestli... celý příspěvek >
Skupina keřů, 26.5.2018 Obsahuje fotku
Tak jsem tu zase. V příloze foto skupiny keřů, kde v pozadí s jistotou poznám jen vistárii, ale ta stejně moc vidět není, jelikož ji předchozí zahradník zasadil do úplného stínu pod třešeň a pro jistotu i za smrk, takže téměř nekvete. Z pravé... celý příspěvek >
Neznámá trvalka, 26.5.2018 Obsahuje fotku
Chryzantémy jako koule...? Tak to taky neznám. Mám nějaké, ale to je taková ta klasika.. Jinak plicník se po dnešku zberchal - ostříhaný a zalitý - má se k světu.
Neznámá trvalka, 26.5.2018
Aháá... je malinko jiná, než obvykle vídám. Teda Radko.
Neznámá trvalka, 26.5.2018 Obsahuje fotku
Tak jsem to pěkně zmotala. Přikládám fotku plicníku z loňska, to vypadal asi trochu líp. Zkusím ho teda ostříhat, třeba ještě obrazí, jak jsem se teď na internetu zjistila, že by mohlo pomoci. Podotázka: ta žlutá vedle? Taky neznám... Ta nocenka... celý příspěvek >
Neznámá trvalka, 25.5.2018 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc s určením názvu trvalky, která v poslední době silně schne. Je vysazena na místě, kde je spíš stín v běžné půdě. Mezi fotkami je jedna z loňského roku, to byla opravdu zdravá. Ty dvě další jsou z letoška. Někdy je na tom hůř, někdy... celý příspěvek >
Neznám druh trávy, 18.5.2018
Děkuji vám všem
Neznám druh trávy, 17.5.2018 Obsahuje fotku
Věděl by někdo prosím druh trávy? Ty hnědé listy nejdou odstranit, aniž bych trávu poškodila. Jak tedy stříhat a kdy?
Réva, 5.5.2018
Takže to nechám a budu doufat, že si réva poradí. Děkuji za rady.
Réva, 3.5.2018 Obsahuje fotku
Tak jsem při vylamování zjistila napadení révy. Podle obrázků na internetu by to měla být peronospora, ale ta se rozvíjí jen když je vlhko a celou dobu nepršelo, tak co to je? Problém je asi v tom, že jsem měla provést nějaký postřik a takhle to... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika