Příspěvky uživatele - 49.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 25.4.2018
Děkuji za odpověď. Vůbec si nevybavuji, zda-li jsem tam nějaké mšice viděl, ale letos si na ně dám pozor. Netušil jsem, že mohou způsobovat takovéhle komplikace. 
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 30.3.2018
Koukám, vhodné pro začátečníky :) Máme ještě jeden starší strom a tímto novým ho chci do budoucna nahradit. Čistecké zkrátka musím mít. Ale z něj neodkoukám jak ho tvarovat. Pravděpodobně ho nikdy nestříhal kdokoliv zkušený. Nemá terminál, pouze tři... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 28.3.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, prosím o radu. Jsem začátečník, něco jsem si nastudoval a pár stromků již prořezal, ale s tímto si nevím rady. Čistecké lahůdkové, vysokokmen. Zastřiženo při sázení na podzim, první jaro bez zásahu. Napadá mě nasměrovat kosterní... celý příspěvek >
Kdy přesadit jahody, 27.8.2014
prosím můžete mi poradit? mám stáleplodící pnoucí jahody ve skleníku protože venku nebylo místo a ted už místo mám ale jahody plodí a budou až do zámrazu, kdy je tedy mám přesadit, ještě před zimou nebo až na jaře?  předem díky za odpověd.
Šeflera shodila listy, 14.12.2012
Dobrý den, já mám v květináči už druhým rokem 3 sazeničky schefflery, rostla jako divá, máme jí v zimní zahradě-v létě snese i vedro 30st, a v zimě v noci 11st.Všimla jsem si, že má nějaké lesklé listy, jako nalakované a začínají padat. Začala jsem... celý příspěvek >
Ako spravne vypestovat jesenny cesnak?, 7.10.2011
No to je asi náš problém. Udělali jsme nový záhon, smíchali kompost s koňským hnojem od sousedů, za 2 dny jsem vysázela koupený sadbový česnek na trhu za 260,-. A za 14 dní začal rašit a teď po dalším týdnu má výšku asi 12 cm, ale ta jiná sadba od... celý příspěvek >
Vajgélie roubovaná na jívě?, 17.3.2011
Tak vy jste to tipnul hned správně. Včera jsme to vyndali ze země, a opravdu ta jíva byla obrovská a dalo se krásně vidět, jak se tam v koutku krčí 3 větvičky vajgélie. Tak jsme to rozdělili a znavy vajgélii zasadili, doufám, že se ujme Díky za radu,... celý příspěvek >
Vajgélie roubovaná na jívě?, 14.3.2011
Děkuji za radu.  a tu druhou nejspíš vykopneme a koupíme něco jiného. Moc se nám líbí takový strom listnatý, má v dospělosti velkou korunu a načervenalé? šištice. Tvar má jako deštník, bohužel jsem nenašla, jaký má název. Větve se všelijak... celý příspěvek >
Vajgélie roubovaná na jívě?, 14.3.2011 Obsahuje fotku
U nás na Rakovnicku byl ještě pořád sníh, takže všechno spí, i ta starší vajgélie, ale toto bude určitě jíva, protože už má nasazené pupeny, a má lesklé silné výhony, to vajgélie je suchá
Vajgélie roubovaná na jívě?, 13.3.2011
Asi ano, ale ta jíva je silnější, nejspíš to vykopneme. Zkusím to vyfotit a poslat, je to opravdu rarita a manželovi se to vůbec nelíbí
Vajgélie roubovaná na jívě?, 13.3.2011
Dobrý den, koupili jsme před 2 roky na podzim vajgélii, loni zjara začly na některých větvích kvést kočičky, tak jsem tyto větve ostříhala a na zbytku větvích kvetla vajgélie. Teď jsem si všimla, že skoro všechny větve mají zase pupeny kočiček. Je... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika