Příspěvky uživatele - 6.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Likvidace pařezů, 21.4.2018
mám na zahradě asi 5 pařezů p ojehličnatých i listnatých stromech (mladé buky z náletu, chvojky a dva smrky). Prý ej nějaký nástroj na vyvrtání pařezu, kterým pařez vyvrtáme uvnitř tak, že zůstane jen tenký okraj, témež jen kůra. Dá se někde tento... celý příspěvek >
Lze zakopat strom?, 12.3.2018
A jen dodám, že nemůžeme jen tak na tom pařezu rozdělat oheň, protože vedle je druhý smrk, který milujeme a nechceme ho poškodit... takže zkusíme spíš ten ROOT a nebo frézu na vyvrtání a zaplatíme si siláka :-).
Lze zakopat strom?, 12.3.2018
Díky za rady :-) No nám se to nezdá jako pařízek, ale pařez nad naše síly :-). Zdravím.
Lze zakopat strom?, 12.3.2018
No možná je to víc, nemám to tak v oku :-(, ale smrček byl zasazen asi před 10 lety - pichlák a jelikož kořeny rostou (asi díky vysoké hladině vody - a jílu) dost po povrchu a zalézají až k sousedovi, tak jsme ho museli loni v listopadu porazit,... celý příspěvek >
Poznej ptáka 2, 12.3.2018
Jistě, že má Bláža pravdu-je to pěnkava jikavec a k nám lítají taky v menších hejnech pod krmítko a zobou....jako třeba mlynaříci a pod.
Lze zakopat strom?, 12.3.2018
Opravuji! Ne průměr, ale obvod kmene!!
Lze zakopat strom?, 12.3.2018
Není to přímo o zasypávání stromu, ale museli jsem při úpravě pozemku porazit dva menší smrky, průměr kmene asi 30 cm. Bylo by velice namáhavé (jsme staří) pařez vykopávat. Kdysi jsem to dělávali u ovocných stromů a víme co je to za dřinu. Tak prosím... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika