Příspěvky uživatele - 34.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky - nemoc, 18.4.2018
Ještě se doplním. Ta krůpěz z těch listů nemizí. Pouze na nových listech už není. (za předpokladu, že se ta zálivka výrazně omezí.)
Papriky - nemoc, 18.4.2018
Je to první indikace, že se přelívá. Z přelití může taky pojít. Nejprve se nahne, pak začnou listy uvadat(ale ne opadat) a pak skoro lehne. Nakonec začnou listy schnout(šustit). Takto jsem letos utopil 3 papriky. Čtvrtá to nakonec rozdýchala. A té... celý příspěvek >
Hnojení rajčat dolomit. vápencem?, 18.4.2018
To fialovění: Ano, může být. Ve dne je klidně 32°C a v noci 1-7°C. Ta deformace. V substrátu to nebude. Ale v tom hnoji možná ano. V zemině taky ne. Nic takového na zahradě nepoužívám. děkuji
Hnojení rajčat dolomit. vápencem?, 18.4.2018
no ale potom mi nejde na rozum, proč jsou spodní listy ok?  dělají to jen ty horní. A navíc se mi zdá, že úplně nahoře poslední patro začíná být ok taky. Nebude to náhodou opravdu z toho přelití? Mě se zdá, a nemám to odsledováno, že to... celý příspěvek >
Hnojení rajčat dolomit. vápencem?, 18.4.2018 Obsahuje fotku
Máte pravdu, jednou vidět je lepší než slyšet(ještě lepší je si sáhnout :D... ale to už jsme jinde). Herbicidem nevím. Moc substrátu v kyblech není a na jiných rostlinách to není takové hrozné. Herbicid by se projevil u malých rostlinek asi snáz,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika