Příspěvky uživatele - 52.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lze rozeznat podnož Myrobalán a Wagenheimova?, 3.11.2018
zdravím, před dvěma dny jsem sázela podnože myrobalán a colt a jedna z nich vypadala přesně takhle, netuším která.. pokud někdo ví jestli colt vypadá úplně jinak tak by to pomohlo jinak je otázka jestli jste měl přímo ze školky nebo z eshopu, v... celý příspěvek >
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 26.10.2018
Abate Fetel kontejnerovanou měli nedávno ve Strakovo zahradnictví v Bystřici nad Pernštějnem, ale to je klasické kamenné zahradnictví, ne eshop, takže buď dojet osobně nebo se zkusit domluvit.. jsou tam slušní a komunikativní Sáša
Vilémovo kde sehnat?, 23.10.2018
Právě že ochutnala, pane Vysloužile, je to požitek procházet starým sadem, u každého stromu postát, utrhnout, ochutnat.. ale Vilém bezkonkurenčně vyhrál. Nevím jestli je to letošním létem kdy sladké šťavnaté plody mi přijdou plytké či přezrálé..... celý příspěvek >
Vilémovo kde sehnat?, 22.10.2018
Ještě se zeptám na podnož Antonovka, v některých grafech má mít údajně vysokokmen na Antonovce cca "jen" 4m výšku. Předpokládám že hlavní slovo ve velikosti stromu má ale odrůda na ní naroubovaná? Tj. bujný Vilém bude na ní mít stejně těch... celý příspěvek >
Vilémovo kde sehnat?, 22.10.2018
Zdravím, neví někdo kde sehnat Vilémovo - stromek - na něčem menším než Antonovce / A2ce? Kvůli jeho povaze se asi na nic menšího nedává? Anebo - znalci - lze střihem držet tuto odrůdu na vysokokmeni na menší velikosti než 6*6 resp. 10*10 metrů?... celý příspěvek >
Podnož Rakonievická, 14.9.2018
Zdravím, mám dotaz jak bujně a mělce/hluboko koření podnož Rakonievická. Váhám zda pořídit broskvoň na této podnoži a protože jsme dost neideální lokalita pro broskvoně, musela by na jediné slunné chráněné místo a to vedle skleníku bez podezdívky... celý příspěvek >
Jilm Sibiřský - Kroucení a žloutnutí listů, 30.8.2018
sucho a hic, myslí si že je podzim.. dělá mi to strana plotu exponovaná na slunce a sucho.. strana ve stínu a vlhku je krásně zelená..  zdravím  Sáša
Ze sloupové vzrostlý strom?, 30.8.2018
Zdravím pánové, děkuji za informace, to jste mě tedy vyvedli z omylu. Měla jsem za to že ten malý růst hodně ovlivňuje podnož. Pokud je bujně rostoucí, tak to by při snaze o růst vršku už asi rostla jabloň do mínusu :-) resp. nepřežila... celý příspěvek >
Ze sloupové vzrostlý strom?, 29.8.2018
Zdravím, mám sloupovou jabloň která má výborná jablka, odrůdu neznám. Protože jsem nechala místo spoje podnože s vrškem doporučovaných 10cm nad zemí, koření velmi mělce a v letošním létě dostala i přes časté zalévání hodně zabrat, sesychá a nevím... celý příspěvek >
Odrůda Summit, 4.6.2018
Zdravím, mám Summit na Gisele loni zasazenou a první plody začaly červenat už koncem května, nyní počátkem června jsou už zralé. Summit by měl zrát podle různých zdrojů v půlce července až půlce srpna. Navíc jsme na Vysočině kde vše kvete a plodí se... celý příspěvek >
Maliny, borůvky - stojí, neobrážejí, 21.5.2018
Zdravím, tři měsíce je opravdu dost. Já mám jako vy borůvky, maliny a ostružiny ze eshopu zasazené cca měsíc a všechny až na jednu obrazily a mají těch 20cm minimálně, jen jeden chcípáček je mrtvý, ten už tak ale vypadal při příjezdu. Pokud vaše... celý příspěvek >
Jaké thuje na živý plot, 30.4.2018
jilm sibiřský, roste rychle, proti thůjím není citlivka a je téměř bez práce a i když ho dáte do dvouřadu tak třeba od sekvoje je za hubičku proti tomu co dáte za metrové thůje a vyšší.. 
Opakovaně kvetoucí růže na popnutí stromu?, 25.4.2018
Zdravím, jednou kvetoucí obrovská vzrůstem, voňavá, mrazu i nemocem odolná je bílá kordéska bobbie james, ta má prorůstání starých stromů přímo v popisu, výška až 5m...  Jen nekvete opakovaně, ale květ má nádherný proti jiným... celý příspěvek >
Sloupovité stromky, 24.4.2018
Zdravím Jájo, asi mě tu pánové odborníci zdrbnou ale napíšu vám svoji zkušenost před-časem-úplného-lajka a mámy-co-to-dělá-pro-děti. Třešně na Gisele 5 můžete mít jako nízký stromek s korunkou pokud vystříháte spodek, nebo nechat tak jak má být... celý příspěvek >
Sekacka pro 63 letou matku, 18.4.2018
Dobrý den zakladateli, odborně neporadím, jen přidám tip dcery a snachy - vemte ssebou na výběr a ošahání nejen maminku, ale i tatínka, a tomu dejte na starost posoudit, jestli je to dobrý model na to, až maminka bude sekat, tak on bude předtím a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika