Příspěvky uživatele - 185.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak využít nadbytečnou moč v zimě?, 10.10.2019
Klidně jí přes zimu neřeďte a použijte, je to hlavně o fosforu. Nitrátová směrnice má zabránit splavování dusíku z polí, ta se na záhony nevztahuje. Voda z čističek nepochybně má zvýšený dusík, proto vám třeba vodoprávní úřad nepovolí napojení... celý příspěvek >
Fazole neplodí, 19.9.2019
Aź zmrzne blýskáček, zmrzne i fazol. Byla tu nějaká teorie o neoplylení, ale prohlédl jste poupata a květy?
Odlisťování rajčat, 19.9.2019
Když měla rajčata plíseň, ničemu to nepomohlo. Když mají dost živin a vody, mají pěkné listy i dole ještě teď. Mám tam skvrny, které plynou z občasného nedostatku vody, ale letos budu končit opravdu až zmrznou. Tornada, Dulcie a Citriny.
Ponravy v kompostu, 13.9.2019
Larvy letních chroustků vypadají téměř stejně, dokud jsem sekala trávu, bylo jich v kompostu taky dost.
Vision, 13.9.2019
U Mělníka už ji bratr sklidil - je u cesty a asi by ani neochutnal. Sázená na jaře 2014, plody byly už loni. Teď jsou tužší, méně sladké, takže žádné poškození hmyzem a monilií. Stromek okousaly srnky, tak možná proto se chce zachránit plody. Líbí se... celý příspěvek >
Určenie odrody, 13.9.2019
A Ontario to není? Zraje zhruba týden po prvních Čačanských, od pecky jde jen částečně ve švu, zbytek je přirostlý. Sladká, šťavnatá.
Plísni odolná hadovka, 2.9.2019
Teď neřeknu odrůdu, ale na Antonína jsem vysela tři semínka a teď nevím, co s okurkami.
Myš - jak se jí bavit?, 20.8.2019
Jed, Energy gel extrem rat. Stejně jako lepové papíry to vrchonost zakázala, tak se to prodává jako doplněk stravy a papíry jako lapač na hmyz.
Angrešt - žloutnou listy - co mu chybí, nebo co je špatně, díky za radu, 18.8.2019
To bílé je padlí, ale vy zasypaný řízkem s bifteky až nad hlavu taky nebudete v nejlepší kondici. Padlí se ošetřuje na jaře a u hnojení používejte rozum víc než lopatu.
Poškozené plody ostružin, 17.8.2019
Zdravím, nejsme ve sporu, na původních fotografiích jsou vidět obnažené pecičky, to je ožravé - vosy, včely. Letos díky tomu, že zapršelo, mám mumií zatím minimum. Ale postupně se tam naučí a pak je jednodušší pro mne ukončit sezonu. A pak postříkat... celý příspěvek >
Poškozené plody ostružin, 16.8.2019
vlnovník ostružiníkový způsobuje částečné nevyzrávání plodů (některé peckovičky zůstávají červené).Takže nemusí být zrovna bílé. Zahradnictvípapezdolany má pěkný souhrn škůdců a projevů nedostatku živin, tak se můžu utěšovat, že některé choroby a... celý příspěvek >
Je to viroza?, 8.8.2019
Nevím, spíš podle různých stejně postižených odrůd se zeptám: v čem rostou a jak je zavlažujete a hnojíte? JK
Mini čerpadlo - pro kapkovou závlahu asi 15 květináčů?, 4.8.2019
Asi vám to vyhovuje. Já jsem umístěním 200 l sudu na patro mohl zcela vysadit i malé čerpadélko a jede to samospádem. A napouštím tedy podle potřeby sud čistou vodou. Ten soudek by stačil i na těch původních 15 květináčů přes dovolenou. Ale při... celý příspěvek >
Co jsem zničil plísní, 4.8.2019
Přivezla jsem od rodičů osm krásných broskví a i v lednici jedna po druhé dělají kolečka. Vosy, sršně to napichují a jsou pořád napřed. Letos mi špačci zlikvidovali úplně tvrdé čačanské, jen co chytly modrou barvu. Co je platné sbírání poškozených... celý příspěvek >
Co ted jeste vysit?, 28.7.2019
Záleží na počasí, ale měsíček by mohl ještě stihnout vyrůst a vykvést. Svazenka mi přes tu bídu vyrašila taky. Je setá týden zpátky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika