Příspěvky uživatele - 30.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 19.7.2018
Nabízím recept mojí maminky je dost známý ale všichni tvrdí že je to ten pravý. 1l octa 4l vody 40 kuliček pepře 20 kul.nového koření 15 bobkový listů 25 sacharidů 1deko 28 dkg cukru 16dkg soli zahřát až nalev bude čirý do sklenic se vloží kousek... celý příspěvek >
Dmácí uzený sýr, 17.5.2018
Ahojky nejlepší sýr na uzeni je německá gouda (prodava se i tady). Samotny syr udím jen na roštu asi půl kylové kusy a to asi 4 hodiny teplota kolem 40-50 C°. Šunkový sýr a ochucený udím pouze v punčoše. Asi hodinu sýr jen zakouřím s teplotou kolem... celý příspěvek >
Závady při výrobě domácích uzenin?, 15.5.2018
dneska to už prodáva každy obchodaák suchý led a stačí dát do mixeru
Závady při výrobě domácích uzenin?, 15.5.2018
Necháváš to maso odležet? dáš ta kus špeku? dáš tam vodu kterou poradne promichas? 
Jak dlouho vydrží vyuzené maso?, 9.5.2018
A taky zalěží co to máš za maso jestli s jatek nebo domácího chovu v chuti toje znát, je to dáno že prumyslové prse žer je ngranule atd a domácí má pestrou stravu
Jak dlouho vydrží vyuzené maso?, 9.5.2018
Jinak nevídím důvod to konzervovat na delěí dobu já si maso udělám tak 4x do roka
Jak dlouho vydrží vyuzené maso?, 9.5.2018
Ahoj já si maso proto zavařuji a luxus možná je pak lepší než čerstvé. Dáš do sklence nakrajím na velké kusy a do každe sklenice narvu jeden kus. Pak dám 1cm vody a zavaruju 3 hodiny. Mám odskoušno že vydrží rok bez problému. To sámé dělám i s... celý příspěvek >
Uzení masa, 9.5.2018
já bych řekl že to máš uř přesušené po 12 hodinách
Kolik soli na lák na uzené?, 9.5.2018
Ahoj já to dělám jinak neřeším váhu masa a uzené luxus. Maso nasolím se všech stran (nevažím sul)nechám 2 -3 dny na sucho v lednicu. Pak udělám lák převařená voda a rychlo sůl a dávám 80g soli na litr a udělám tolik láku abych zalil maso nechám 5... celý příspěvek >
Lovecký a Turistický salám, 9.5.2018
Ahoj od Heroldu jsem utekl jejich směsi jsou samé ečka
Čím jsou napadená rajčata a papriky?, 9.5.2018
Ahoj, tak já ne netu vyčetl že do skleníku je dobrý místo hnojiva dát koňský hnůj. No co dáváte vy nebo čím hnojíte když nechci žádnou chemii
Čím jsou napadená rajčata a papriky?, 8.5.2018
Ahoj a jak se tam mohl dostat?a co se s tím dá dělat? Mám stejnou zemnu jako vloni jen byl pridan konsky hnuj asi 10 cm a zase zasypan tou stejnou zeminou asi 15cm. 
Zkušenosti s firmou bazény Kostelec (dříve Polman), 7.5.2018
Ahoj firmu nedoporučuji a varuji před ní a si chápu proč změnil název. V roce 2016 objednán bazén u firmy Polman a bazén nedodán v objednané kvalitě. Před obednáním jsem se zajímav o přesnou specifikaci komponentů instalovaných. Venovní sváry na... celý příspěvek >
Čím jsou napadená rajčata a papriky?, 7.5.2018 Obsahuje fotku
Zdrvím prosím o pomoct něco mi napadlo rajčata a papriky ve skleníku a nevím co s tím hlavně nedaří se mi zjistit co to je žadný broučci na listech nenalezeny, postupne se mi to rozšiřuje na další sazenice
Sazenice rajčat zimní odruda, 17.4.2018
Ahojky jsem až teď se dočetl že existujou zimní odrudy rajčat. Koukám že semínka není problém koupit ciziny, ale letos ji už nevypěstuji tak se chci zeptat jestl by mi nějaká dobrá duše nevěnovala 2 sazenice nějaké zimní odrudy nejlépe okolí Liberec,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika