Příspěvky uživatele - 188.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřik proti vlnovníku/hálčivci hrušňovému, 16.4.2018
Jasně, však já taky. Dostal jsem je jako bonus na hrušni Jana z Uherského Ostrohu. Na hrušni Williamsova zase virózu - nádory na kořenech. Jsem docela naštvaný, že něco takového (podzim 2016) mají tu drzost podávat, ačkoli si nákaz museli být vědomi.... celý příspěvek >
Postřik proti vlnovníku/hálčivci hrušňovému, 16.4.2018
No, on ten stromek byl napadený už vloni po vysazení. Dal jsem na několik zkušeností diskutujících, kdy jim roztoč následný rok po vysazení sám zmizel. Takže hádám, že u mě nezmizel. Nicméně můžu pár dní počkat a uvidím, jak se to vyvine. Oba... celý příspěvek >
Postřik proti vlnovníku/hálčivci hrušňovému, 16.4.2018
Jaký je účinný postřik proti vlnovníku/hálčivci? (na mladé hrušni jsou rašící sbalené listy červeně puchýřkaté) Magus 200 SC ani Sanmite 20 WP jsem v nabídce prodejců už nenašel. Lze použít např. přípravek proti sviluškám - Nissorun 10 WP,... celý příspěvek >
Nepěkné květy broskvoně, 16.4.2018 Obsahuje fotku
Některé broskvoně mají takové jakési méně vzhledné květy, než jiné, které kvetou pěkně. Každý sem dává fota výstavních květů, tak se ptám, zda je v pořádku, že některé broskvoně (každoročně) mají odlišné, ošklivější květy? Viz. foto.
Nahuštěné pupeny na letorostu, 16.4.2018 Obsahuje fotku
Tak aktuální stav při rašení, viz. foto - skutečně se jednalo většinou o květní pupeny. Předpokládám tedy, že vhodný postup je všechny květy zlikvidovat a nechat pořádně vyrůst nové výhony.
Co je to?, 16.4.2018
Lilek to není, není tak chlupatý. Dnes jsem si to byl porovnat s mými předpěstky, a na 90% se jedná o mochyni (peruánskou). Moje vypadají úplně stejně jak na vaší fotce.
Pinova - povýsadbový rez - poradte, 15.4.2018
Tu větvičku samozřejmě dejte pryč. Vzniklý špičák zastřihněte ve výšce, pod kterou chcete založit korunu. Pupeny ponechejte, a až bude jasné že vyhání dostatečný počet výhonů, ponechte horní 4 pokud možno pravidelně do všech stran, a ostatní... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika