Příspěvky uživatele - 224.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vlhký pozemek, jílovitá půda, 13.5.2010
Dobrý den, poradí mi někdo co bych měl zasadit do hlinité až jílovité půdy kde když prší, tak půda špatně vsakuje vodu. Potřeboval bych nějakou dřevinu, která spotřebuje hodně vody. Děkuji.
Co je to za plevele a jak na ně?, 15.8.2009
Mohl bych se zeptat jaký herbicid je na Popenec Břečťanovytý celkem se mi rozlezá po trávníku.2x do roka provádím vertikutaci ale stejne se tam zase objevý v průběhu léta.   narvik@centrum.cz
Kanadská borůvka, 27.7.2009
Dobrý den, pročetla jsem celou diskusi, ale problém, který mám s borůvkou, jsem nenašla. Mám v zahradě zasazené 2ks borůvky do jednoho keře, cca 5 let, keř je asi 1m vysoký. Borůvka výborně plodí veliké plody. A teď ten problém: Celý keř je... celý příspěvek >
Plíseň v trávníku, 3.7.2009
Myslim si že modrá skalice neni to pravé POZOR! Roztok jsem použil na mechy a ty pekne uschly tak asi to nebde to pravé.
Chamaecyparis nootkatensis Pendula - žloutne, 24.6.2009
Dobrý den, pokud jste hnojil pouze hnojivem NPK, může být problém v nedostatku Hořčíku v půdě. Ten se projevuje žloutnutím jehlic. Můžete vyzkoušet aplikaci hořké soli, kterou koupíte v každém zahradním centru kde mají hnojiva asi za 50kč. Jinak... celý příspěvek >
Jak uchovat co nejdéle česnek, 22.1.2009
Když jsme rozmačkali česnek promíchali ze solí a dali do skleněné zavařovací lahve tak druhý den byl obsah česneku zelený.Asi to dobře není? poradíte nám, děkuji Saša.
Schisandra, 10.8.2008
Mám schízu asi 4 roky, krásně roste.pne se, ale ani nekvetla a a nevím co sní.Je v polostínu porad´te ráda bych se dočkala alesponˇ jednoho plodenství Stačí jedna rostlinka?zdraví Derka
Řebčík královský, 21.5.2008
Dobrý den, řebčík král.jsem vsadila před 4 lety do jižní zahrádky - spíš prahuť, ale za zídku cca 30 cm vysokou. První 2 roky nevykvetla žádná z 10 květuschopných cibulí, pak 3, letos již 8! Nemám pocit, že by se ale množil, spíš ty malé mizí...... celý příspěvek >
Venkovní kala, 21.5.2008
Dobrý den, mé zkušenosti s kalou jsou podobné: zakoupené jsem vysadila do jižního záhonu, ale roh stíněný před poledním sluncem a docela vlhký, kaly krásně kvetly a namnožily se. Po zatažení jsem je nechala v poloteplé verandě (stále cca 16 st.), na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika