Příspěvky uživatele - 55.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strih na št.vřeteno, 8.4.2018
Děkuji za inspirativní foto.Tak zkusim to zastřihnout jak píšete.Kvůli místu stejně z něj nic jiného než š.vřeteno udělat nemůžu.Když to nepůjde holt půjde ven no.Aspoň budu vědet co umí taková hrušeň na semenáči :).Nějak si to ošahat a načerpat... celý příspěvek >
Strih na št.vřeteno, 6.4.2018
Děkuji pane Hlavatý.Co jsem vyčetl ze zdejšich příspěvků tak hodně lidi si ztěžovalo, že jim Konference na kdouli v horších podmínkách nechce růst.A naopak doporučovali ji jako jednu z mála tvarovat na vřeteno i na semenáči.Bohužel jsem přes net... celý příspěvek >
Strih na št.vřeteno, 6.4.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den.Mám Konferenci na semenáči a chtěl by ji zapěstovat na štíhlé vřeteno.Jde s tímhle něco udělat?Nebo vrátit do špičaku a zapestovat znovu z toho co naroste?Dnes zasazená, zastřižená ze zasil.zahradnictvi.Oporu ješte dodám v podobě nejspíš... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika