Příspěvky uživatele - 234.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Náhrada za Desert, 5.12.2019
Dozrievaním plus-mínus: Lotos, Piros, Telse, Merkur, Akane, Lord Lambourne, Matkino. Ale Desert je dezert... IH
Jadroviny 2019, 5.12.2019 Obsahuje fotku
Je tu december - čas vychutnávať si plody celosezónnej práce. Každý deň 2-3 jablká, a striedať či kombinovať odrody, vytvárať mix rôznorodých chutí - to je to 'pravé orechové'. Dnes prišla na rad trojica (na foto sprava): Coxova reneta, Admiral a Red... celý příspěvek >
Joganta nr.7184, 11.10.2019
Ako ste boli tento rok spokojný s Jogantou?
Malý hnědý motýlek, 12.1.2019
Josef. : Čo tento? IH
Lysice 2018, 30.11.2018 Obsahuje fotku
Igor: S týmto Vám neviem poradiť. Ja jednoducho zasadím strom, vtedy mu dám do výsadbovej jamy aj vyzretý kravský hnoj a potom sa oň starám ako o každý iný. To znamená rez, polievanie, kyprenie pôdy a s mierou postreky. Nikdy nehnojím skôr ako vo... celý příspěvek >
Bohemia nepřekonaná, 20.7.2018
234.97: Guten morgen 😉! Na "exotinky" som sa samozrejme zameral (foto). A pri niektorých sa už aj odmeral. To sú ale len nepodstatné "bokovky" v porovnaní s jabloňami. IH
Rajcata - bile zilnate skvrny na listech, 30.6.2018
Ad 191.163: S tým amabectinom máte samozrejme pravdu. Len poznámka: mám pocit že sa tu na fóre dáva často akoby rovnítko medzi "chémiu" a "toxicitu" (pre ľudský organizmus).Aj látky čiste prírodného pôvodu môžu spôsobiť vážne poškodenie zdravia alebo... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 30.3.2018
Nielen výchovný, ale aj UDRŽIAVACÍ REZ v období plnej rodivosti stromov má svoj význam. Hrušky na semenáčových podpníkoch dosahujú nielen veľké rozmery, ale majú aj tendenciu vytvárať zahusťujúce nové výhonky najmä v hornej časti koruny. Ich... celý příspěvek >
Rubinola - řezat či nechat být?, 30.3.2018
Daník: Nenazval by som to tajomstvom. Je to asi tak, že Rubinolu paradoxne aj v tomto veku režem vlastne viac než niektoré iné odrody. Staršie odrodené výhonky zmladzujem skrátením, tiež používam akýsi minirez na prevod z dlhšieho na kratší rodivý... celý příspěvek >
Rez jablone, 30.3.2018 Obsahuje fotku
Peter: Bez rezu nie. Prvý stromček: tu je základným problémom ktorý treba vyriešiť dominancia stredníka. Za stredník by som pasoval ten najsilnejší výhonok smerujúci doprava, ten treba aj skrátiť a vyviazať tak aby smeroval úplne kolmo nahor. Pahýľ... celý příspěvek >
Rubinola - řezat či nechat být?, 30.3.2018
97.18: "...Rubinola plodí na dlhom a stredne dlhom dreve...". Toľko citát z pomológie. Dovolím si s ním trochu zapolemizovať a prezentovať svoj postup pri pestovaní tejto odrody (ktorá je mojou srdcovkou), ako i môj spôsob rezu Rubinoly. Bez toho... celý příspěvek >
Rubin spur, 27.3.2018
Rubín spur predsa len existuje - ako dôkaz viď foto 1+2. A v ponuke ho má ako novinku aj Fytos Plzeň (foto 3+4). Viac som nevypátral, tajomná odroda. IH
Hrušeň na kdouloni, 15.10.2017 Obsahuje fotku
Dulový/kdouloňový podpník - ako vyzerajú korene takejto hrušky? Dnes som vykopával "staršiu" Konferenciu na duli BA29, sadenú v r.2006 (menil som ju za odrodu General LeClerc). Pre názornosť som odfotil korene vykopaného stromu (samozrejme nie sú v... celý příspěvek >
Černá housenka, 5.9.2017
PavelCz: Ak to vyzerá takto (viď foto), tak platí diagnóza pána Josefa. IH
Pocta Rubinole, 28.4.2017 Obsahuje fotku
Nie, to určite nie je, aj keď za Topazom veľmi nezaostáva. Idared patrí k najdlhšie skladovateľným odrodám vôbec, s tým súperiť nemôže. V príspevku uvádzam že Rubinola v tejto kvalite v tomto čase nie je obvyklou záležitosťou, je to (v mojich... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika