Příspěvky uživatele - 48.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Likviduje nám soused stromy?, 21.10.2014
Dobrý den, jediné co můžete udělat, tak to je, že necháte udělat buď znalecký posudek od dendrologa, případně ještě přidat odborný rozbor z botanického ústavu. No a pak podat trestní oznámení na policii (v případě, že budete mít prokázáno, že stromy... celý příspěvek >
Jak a čím nejlépe svázat živý plot na zimu?, 6.10.2014
Dobrý den, tak to jsem zvědavá, co Vám kdo poradí. Já jsem nikdy živý plot na zimu nesvazovala a vždy krásně zvládl celou zimu. A že máme desítky metrů cypřišů, thují i jalovců v různých výškách. Marcela
Co su to za rastliny?, 30.9.2014
Dobrý den, řekla bych, že je to pomněnka. Na jaře by Vám měla kvést. Marcela
Podzimní truhliky, 29.9.2014
Dobrý den, můžete přidat macešky, různé druhy tráv (lalang, ostřice), bramboříky, dlužichy, nevymrzají cipřišky, zimolezy, jalovce, hebe. Zajímavá je libavka, různé druhy listopadek, okrasné kapusty, břečťan popínavý, starček přímořský, ostřice... celý příspěvek >
Denivky ze semene - zkoušel někdo?, 18.9.2014
Dobrý den, denivek mám spoustu a jak píše paní Lída, dají se pořídit i ty pěkné za přijatelnou cenu. Dokonce teď v zahradnictví i hobby marketech mají velké výprodeje, protože končí sezona. Doporučila bych Vám spíš tento způsob. Rozrůstají se také... celý příspěvek >
Magi bylinka, 16.9.2014
Dobrý den, smil používám při gilování masa, úpravě ryb. Přidávám ho společně i s jinýma bylinkama. Škoda jen, že mi nikdy nepřežije zimu ani schovaný v domě. Marcela
Přesázení 10roků starých růží, 2.9.2014
Dobrý den, mám přesně takovou zkušenost. Rušila jsem postupně tři velké záhony růží a chtěla jsem je zachránit a přesadit na nové místo. Přežilo jich jen pár, bohužel. Marcela
Jak sušit bylinky? V troubě?, 29.8.2014
Dobrý den, no já nevím, jestli v troubě je to to pravé. Já suším bylinky svázané do kytic a volně zavěšené v prostoru - hlavou dolů. Marcela
Pěstování orchidejí, 28.8.2014
Dobrý den, určitě se jedná o Phalaenopsis nebo též Můrovec.To je nejběžněji prodávaná i pěstovaná orchidej. Já výhony po opadnutí květů nezastřihávám (jen to co uschne) a i na původních výhonech vyrostou květy nebo opět nové výhony. Též Marcela
Kdy založit trvalkovy záhon, 26.8.2014
Dobrý den, sázejte teď. Mám zkušenost, že když zasadíte trvalky na podzim, tak příští rok už je budete mít pěkné, pokvetou. Jenom pozor na jaře, abyste s plevelem nevytrhala třeba některé rostlinky, které ještě nevyrazily. Já si třeba takto při svém... celý příspěvek >
Tuje - co pod ně?, 25.8.2014
Ano, mám to samé. Thuje jsou od sebe cca 60-70 cm a už pod nimi nic neroste. A to jsem je sázela do trávníku, protože jsem chtěla, aby tam byla tráva! Marcela
Zalévání trávníku splaškovou vodou, 19.8.2014
Upřímně, tak nějak si neumím představit, že na zahradu rozliju obsah žumpy a pak se v tom ještě procházím! Marcela
Co je to za rostlinu?, 18.8.2014
Dobrý den, zvonky pěstuji ve vlhčí zemině v polostínu, ale i na slunném místě. Všude se jim daří. Marcela
Co je to za rostlinu?, 18.8.2014
Lilkovitá jednoletá bylina Lilík mochyňovitý.
Firma Lukon Glads, 15.8.2014
Hmmm, tak to jste všichni měli štěstí. Protože já jsem letos od Lukon Glads objednala poprvé a při rozbalení jsem málem brečela. Něco tak zoufalého jsem ještě neviděla. Bohyšky měly listy veliké cca 2-3 cm, někde nebyly listy vůbec nebo byly žluté,... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika