Příspěvky uživatele - 48.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poznáte strom?, 17.3.2015
Též bych to jako KUKY odhadovala na osiku.
Neznámá rostlina, 17.3.2015
Vzhledově je to podle mě nejvíce podobné prasetníku, ale jistá si nejsem. Marcela
Pěstování hortensie, 17.3.2015
Dobrý den, řez hortenzií se provádí podle druhu a ne jednotně u všech stejně! Zahradník Vám dal radu ohledně střihu přímo k zakoupené sazenici, ale ne všeobecně k hortenziím jako takovým! Navíc se hortenziím daří víc v polostínu než na plném... celý příspěvek >
Jak odehnat kočky, 16.3.2015
Dobrý den, nejdříve mě štvaly sousedovic kočky. Teď na zahradě kočky nemáme, ale za to si tam lišky udělaly noru a nevadí jim ani pes. Takže to si nevyberete!
Bergénie, 11.3.2015
Dobrý den, ne neublíží, zase Vám krásně obrazí. Jen bych ještě chvíli počkala, protože staré listy kryjí případné výhonky květů před mrazem. Marcela
Jaká kvetoucí trvalka do severovýchodního pokoje?, 19.2.2015
Dobrý den, na oknech mám africké fialky, kalanchoe, Vámi neoblíbené orchideje, sezónně bramboříky (ty mám ale mezi okny v chladnějším prostředí). Marcela
Přesazení pokojových květin, 19.2.2015
Dobrý den, já osobně bych to vůbec neřešila. Dřív tolik druhů zeminy nebylo a kytičky rostly ve všem. Marcela
Kleopatřina jehla, 17.2.2015
Liliochvostec se sází na začátku podzimu, nejlépe v září. Proto asi nemůžete jeho hlízky sehnat. Marcela
Jaké květiny na balkon jižní strany?, 17.2.2015
Jsou už i kultivary vysloveně na sluníčko!
Pěstování orchidejí, 17.2.2015
Ano, pokud stonek seschl, tak jej ustříhněte. Když je ale zelený, tak se nestříhá, protože z něj většinou vyroste nový výhon a pak orchidej znovu kvete.
Jaké květiny na balkon jižní strany?, 13.2.2015
Dobrý den, takových rostlin je spousta. Můžete tam mít muškáty, fuchsie, begonie, netýkavky, afrikány, lantanu, nestařec americký, lobelku, clematis - to je popínavka, voskovky, různé druhy bylinek, trávy. Také samozřejmě záleží na tom, zda chcete... celý příspěvek >
Jak se zbavit břečťanu na zemi, 10.2.2015
Dobrý den, likvidovala jsem takto břečťan na části zahrady (cca 500m2) a nejvíce se mi osvědčila likvidace mechanická. Čili vytrhat, zbytky vyrýpat či vykopnout. Nakonec jsem všechno zryla. Je to dřina, ale bylo to nejefektivnější. Marcela
Volně rostoucí živý plot - výška 3-4 m, 2.2.2015
Já bych jedovatost keřů a plodů moc neřešila. Nikdy jsem se v sázení tímto neomezovala ani já a ani moji rodiče. Na zahradě vyrostlo už spoustu dětí a že by někoho napadlo něco zbaštit, tak to si nepamatuji. Stačí děti poučit a malé dítě stejně bez... celý příspěvek >
Jakou vybrat strunovou sekačku do 1500,- Kč, 29.10.2014
Dobrý den, měla jsem 25 let Black Decker elektrický (typ nevím) a byl bezzávadný (kdybych při uklouznutí ve svahu na něj nespadla a nerozlomila kryt, který se už z bezpečnostních důvodů nedal opravit, tak ho mám doteď). Nyní mám druhý rok opět... celý příspěvek >
Pěstování na terase, 21.10.2014
Dobrý den, tak co se týče celodenního slunce můžete volit buď letničky (muškáty, gazanie, různé druhy bylinek, petunie, afrikány..letniček je spousta, záleží na Vaší fantazii). Já mám na terase oleandry, ty se ale musí na zimu uklízet a navíc... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika