Příspěvky uživatele - 48.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Buxus - je to škůdce či choroba?, 25.5.2017
Pokud je keř již napadený, tak prý nepomůže už skoro vůbec nic. Tak tedy pravili odborníci.
Buxus - je to škůdce či choroba?, 25.5.2017
Ano, co místo nich?! Mě zahradníci poradili radikálně, všechno ořezali (40 m dlouhý a 2 m vysoký živý plot :(). Všude v okolních zahradách jsou buxusy buď už sežrané nebo napadené, bohužel. Postřiky prý moc nepomáhají a navíc, přesně jak píšete Vy,... celý příspěvek >
Pestovani americkeho ibisku, 17.5.2017
Dobrý den, já ibišek dávám na letní sezonu do země na zahradě. Venkovní ibišky, tzv. americké - bahenní vyžadují to nejteplejší a neslunečnější místo jaké na zahradě najdete. Vyžadují humózní půdy s dostatkem vláhy, pravidelné hnojení kapalnými... celý příspěvek >
Hortenzie, 25.4.2017
Lístky - výhonky budou jen mrazem spálené. Nebojte se, ona se vzpamatuje. Jen jí nezapoměňte zalévat, aby Vám neuschnula. Marcela
Pelargonie muškát - prosím jaká je to odrůda?, 20.4.2017
Mohlo by se jednat o pelargonii páskatou. Marcela
Čemeřice, 20.4.2017
Helleborus orientalis - čemeřice vykvétá od února do dubna, květy mají nejrůznější barvy od bílé, žluté, zelené, růžové, purpurové až po černou. Květy jsou často s kresbou nebo tečkováním. Tudíž si myslím, že by se mohlo jednat práve o... celý příspěvek >
Nevíte, co to je?, 18.4.2017
Pryšec mnohobarvý nebo kosmatý? Obrázek není není ostrý. Marcela
Neznámá trvalka, 12.4.2017
Pivoňka koprovitá - úzkolistá.
Poradte, co nasadit do pruhu k domu, 12.4.2017
Dobrý den, modrá je lobelka, bílá je iberka, stříbrný je starček přímořský a červené + růžové kytičky bych typovala na voskovky (ale nejsem si úplně jistá).Marcela
Rez na Buxusu - co to je?, 9.3.2017
Dobrý den, může se jednat o zavíječe zimostrázového nebo houbovou chorobu (neznám její název). My jsme takto přišli o celý živý plot, který byl vysoký cca 2 metry a dlouhý 40 metrů. Ťeď jsme ho celý uřezali. Zahradník sice říkal, že může obrazit, ale... celý příspěvek >
Motýlí strom, 8.3.2017
Nebojte se stříhat, přesně jak píše paní Marta. Komule kvete na nových výhoncích. Takže stříhejte a bude krásně kvést. Velikost keře záleží na druhu. Mám komule vysoké 3-4 metry, ale i nízké, které dorostou cca 1-1,5 m. Marcela
Co to je?, 1.7.2016
Nejsem znalec přes trávníky, nicméně dle rad zahradníků se nově osetý trávník má stříkat herbicidy až další sezonu. Já bych vše vydloubala ručně, i když se Vám to samozřejmě bude zdát pracné. Marcela
Plzák španělský - 2016, 1.7.2016
Praha, zatím nic moc, ale některé jiřiny už mi zlikvidovaly naprosto dokonale. Marcela
Co je to za keř?, 29.6.2016
Jak je již psáno, jedná se o ruj vlasatou (lat. Cotinus coggygria Scop., syn. Rhus cotinus L.),někdy je také nazývaná škumpa vlasatá. Je to pomalu rostoucí, rozložitý hustý keř dosahující výšky kolem 3 m (max. 5 m). Listy jsou v různých... celý příspěvek >
Cambria orchidej, 19.3.2015
Dobrý den, cambria by měla být v polostínu, rozhodně ne na slunci jako Phanalopsis, možná je to tedy tím.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika