Příspěvky uživatele - 48.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mrtvý ježek v bazénu, 8.6.2017
Plachtu jsme měli léta, ale byla velmi nepraktická. Bylo jednodušší zvednout okraje u bazénu a už tam žádná zvířátka nepadají. A co se týká bezpečnosti dětí, tak nikdy nejsou na zahradě samotné, když je bazén napuštěný. Ano, co se týká tepla, tak to... celý příspěvek >
Jaký keramzit do bazénu?, 8.6.2017
Neřekla bych, že je to kvůli ceně. Ale písek je jemný, proto je i filtrace kvalitní. Navíc, pokud filtr pročisťujete, tak není třeba písek měnit každý rok. Tedy alespoň tak to dělá u nás servis, ale samozřejmě je to věc názoru. Marcela
Nedařba s břečťanem, 8.6.2017
Já bych počkala, břečťan má úžasnou sílu regenerace. Měla jsem zničený porost břečťanu od hafana, a teď už krásně po zimě začíná obrůstat. Marcela
Mrtvý ježek v bazénu, 8.6.2017
Byl to pouze můj názor, a já bych to tak udělala. To, že se Vám můj názor "ekluje", to je Vaše věc. Nejsem žádný hygienik, ale tohle by mi prostě vadilo. Ono "naprat" do vody spoustu chemie také není zrovna ideální. Když jdu plavat do rybníka, tak... celý příspěvek >
Mrtvý ježek v bazénu, 7.6.2017
Dobrý den, já bych tedy vodu vypustila, protože jen to pomyšlení... brr. Navíc děti vodu samozřejmě pijí.Marcela
Jaký keramzit do bazénu?, 7.6.2017
Dobrý den, tak to slyším poprvé, že někdo používá keramzit?! Písková filtrace je jednoduše na písek. Ale je pravda, že spousta lidí si vymýšlí různé "ptákoviny". Proč nedáváte písek? Marcela
Tip na kvetoucí pokojovou rostlinku do malého (Ø 6cm) květináčku, 6.6.2017
Ještě mě napadla mini orchidej. Marcela
Jak se bránit okusu srnkami na zahradě, 6.6.2017
Tak té růže by mi bylo hodně líto, protože člověk každé poupě, výhonek vytahuje doslova očima. Já v lese žádnou výsadbu květin nedělám, a to právě z tohoto důvodu. Že mi vlezou až na prkennou terasu po schůdkách, tak to mě nenapadlo. Letos mám... celý příspěvek >
Jak se bránit okusu srnkami na zahradě, 6.6.2017
Jsem zvědavá, co Vám řeknou ohledně oplocení a orné půdy. Bude to zajímavá informace. Já když vysadila nové stromy, tak jsem naopak ze zákona byla povinná je ochránit plotem před zvěří. Přesto, že jsem to neudělala, tak stromky pěkně rostou.... celý příspěvek >
Jak se bránit okusu srnkami na zahradě, 6.6.2017
To samozřejmě nejsem schopná posoudit. Chápu, že Vás to štve, ale tak trošku mi připomínáte sousedy na chatě, kteří mi neustále nadávají, že "moje srny" jim okusují jejich stromky, kytičky atd. Přitom je to srnčí, které jen žije ma mých lesních... celý příspěvek >
Tip na kvetoucí pokojovou rostlinku do malého (Ø 6cm) květináčku, 6.6.2017
Přesně, napadlo mě to samé. Jen pán nepíše, jestli květina může přesahovat květináč anebo to je 6cm komplet i s kytkou. :). Marcela
Jak se bránit okusu srnkami na zahradě, 6.6.2017
Podle zákona o myslivosti mohou majitelé či nájemci zvěří poškozených porostů požadovat na nájemcích honitby náhradu. V tomto směru jsme asi jediní na světě, kteří mají takový zákon. Ale nehradí se škody vzniklé na nehonebních pozemcích, na vinné... celý příspěvek >
Pampelišky - nová hrozba?, 26.5.2017
Takové lány byly i dřív. Jako malá holka jsem milovala brouzdání v takovém lánu kvetoucích pampelišek. Pak jsem měla pocit, že pampelišky skoro zmizely, no a teď je jich zase plno. Je to přece krása!
Buxus - je to škůdce či choroba?, 26.5.2017
Já Vám naprosto rozumím, přesto se snažím postřikům vyhýbat. Kromě růží 1x ročně nestříkám na zahradě nic. Ono to s tím zavíječem zase tak úplně jednoduché nebude, když všude vidím, že sežrané keře, ploty či jen keříky zahradníci nahrazují úplně... celý příspěvek >
Buxus - je to škůdce či choroba?, 26.5.2017
A to je přesně ono, když není pozdě! Já třeba o ničem takovém nevěděla, tudíž mě nenapadlo buxusy prohlížet nebo čímkoliv stříkat. Také velmi záleží na množství keříků či keřů. V mém případě letitého vzrostlého plotu, byl boj už pak zbytečný. Sice i... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika