Příspěvky uživatele - 243.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sarka na marhuli?, 27.4.2018
fytoplasma? idem googlit :-(
Sarka na marhuli?, 27.4.2018 Obsahuje fotku
No vsak to, tiez sa mi to nezda na sarku :-(. Ta slivka ani nestihla vypucat, teda ani nekvitla, takze monilia by to nemala byt. proste po zime som som zistil ze viacero semanacikov uschlo, a na tejto sa spravili glejotokove kvapky a tvari ze su tam... celý příspěvek >
Sarka na marhuli?, 27.4.2018 Obsahuje fotku
Dobry den, vedel by min niekto poradit co sa stalo s mojimi navrublovanymi marhulami a slivkami? minuly rok boli OK, a tento rok maju nejake pokrutene listy a deformovany rast, su zvinute, ine vedla navrublovane marhulky su ok. Moze to byt sarka?... celý příspěvek >
Už roubovat?, 10.4.2018
Nie urobili ste to dobre. Su to dva rozne druhy vrublovania. Vas pripad sa pouziva ked nieje miazga, a tento tu spomenuty za koru sa pouziva ked je miazga, a kora ide odchlipnut.
Poskodeny kmen Heliodoru, 10.4.2018
 ten recept na balsam je aky?  Dakujem
Rozkvétání 2018 M+B, 4.4.2018 Obsahuje fotku
U nas v Bratislave to uz vypada takto.
Topaz, malé prirustky, 24.3.2018
Ja pouzivam najprv tu maliarsku papierovu pasku a az na to dam chemstop, neskor ju spolu s nim strhnem.
Mlaďounká broskev - řez, 24.3.2018
No som rad ze tu rozoberate aj tuto temu, som vobec nevedel ze broskyna ma ine zakonitosti vychovnych rezov.  Akurat budem sadit dve broskyne, spravim hlboky povysadbovy rez a budem vediet co robit buduci rok. Dakujem
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 11.3.2018
Tak to som aj ja zvedavy, mi zostal postrek, som striekal broskyne, a no zo zbytkom som postriekal este aj stromy naokolo (jablone, hrusky). A koncentracia bola ako na broskyne tj. 4 %.
Kedy rezať, 9.3.2018
Jednoznacne na jar teda aspon podla mna.
5 TOP odrůd jabloní, 6.3.2018
Ja som isiel do mm111 a m25. Tiez mam zapadny piescity suchy svah, niekde som nasiel ze mm106 nema rad sucho, inde zase pisu ze mu to nevadi. Na anglickom fore som nasiel toto porovnanie podpnikov, raz su za dobrych podmienok a raz su za horsich.... celý příspěvek >
Vyhnuty gril, 8.1.2018
S tou sadrou si nie som moc isty, sme raz betonovali murik a mali sme nejake zostavajuce vrecko sadry 1-2, supli sme ju do miesacky k cementu, vymurovali a do po dvoch rokoch sa murik zacal rozpadat, sa uplne vydrolil. Peter
Preočkovanie starého vinohradu, 16.11.2017
Dakujem velmi pekne za radu, takze tam necham aj tazen.
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 25.10.2017
Nakolko sa postavili promptne a ferovo k mojej staznosti a posielaju mi novy stromcek (toho mrzacika si zoberu spat, asi na reklamaciu dodavatelovi, snad :-), tak ich tu nechcem verejne pranierovat.
Jablon I18/1 krizenec Elstar xTopaz, 22.10.2017
Dobrý den, chcel by som sa opytat ci ma niekto skusenost s jablonou I18/1, je to krizenec Elstaru a Topazu, ma ju v ponuke Fytos. Dakujem
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika