Příspěvky uživatele - 193.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sylvia, 7.6.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, asi před pěti lety jsem sázela sloupovou třešeň Sylvia, která pokaždé kvete prapodivným způsobem. Zatím je malá, takže mám dojem, že ji dostatečně chráním proti mrazu netkanou textilií, ale zdeformované květy mají i krátké stopky a žádný... celý příspěvek >
Doporučení a rozdíl mezi Oase a Aquaforte, 10.3.2018
ZDravím,  chtěl bych se zeptat, zda mi někdo poradí jinou firmu než oase co se týče čerpadla a filtrace. Našel jsem firmu Aquaforte kde je rozdíl mezi čerpadli o výkonu 10000 cca 10 tisic korun, proto se chci zeptat zda to není nějaký šmejd?... celý příspěvek >
Jezirko 30m3 - fitrace Oase BioTec ScreenMatic2, 24.2.2018
Dobrý den,  chtěl jsem se zeptat jak máte řešenou filtrace ve vašem jezírku ana kolik to zhruba vyšlo? Děkuji Pergl
Čerpadlo/filtrace do jezírka cca 6x7x1,5, 23.2.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, při stavbě domu jsem si nehal vyhloubit na hrubo zahradní jezírko, ve kterém bych chtěl v budoucnu mít kapry a jesetery. Jedná se o velikost cca 6 x 7m a hloubka od 1,7 do cca jednoho metru. Potřeboval bych radu ohledně filtrace a čerpadla... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika