Příspěvky uživatele - 37.85

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr štěpkovače - poradte, 10.3.2018
P.S.-ale stejně si nedovedu představit, jak 300kg taháte po zahradě... jsou lehčí modely.
Výběr štěpkovače - poradte, 10.3.2018
Tak jsem zhlédl konstrukci, broušení a seřizování u bystroně a nevím nad čím váháte mezi těmito dvěma.Urban u mě vyhrál, navíc udává na jedno nabroušení 100-500m3,je to jednodušší a spolehlivější systém, navíc i podvozek se mi líbí víc u... celý příspěvek >
Výběr štěpkovače - poradte, 9.3.2018
Mít statek s lesem bez traktůrku nebo čtyřkolky je utopie- nedovezete si větve ani domů a současně ani štěpkovač do lesa.Osobně fandím nesenému štěpkovači s pohonem kombi (v lese náhon x okolo domu elektromotor).Urbana si výpůjčím na... celý příspěvek >
Správne čistenie benzínovej kosačky, 9.3.2018
Mám brikse i hondu a obě naklápím dozadu na sklopenou rukojeť.U brikse se mi stalo, že to po natočení na bok zpočátku dýmylo, takže olej natekl kam asi neměl.Obě jsou to 190ccm.Zatím nejlepší na čištění mě překvapila stiga multiclip-rukojeť sklopená... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika