Příspěvky uživatele - 105.191

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elena, 11.4.2018
Je to ako s Pandami v Čine, budu sa snazit aby aspon nieco v rezervaciach prezilo  pre dalsie generacie.
Elena, 11.4.2018
Chcel by som vidiet tie skolky skade beru cisty zdroj domacej slivky bez šarky.A tiez ako sa im dari udrzat ho cisty dlhodobo.
Xenia, 7.4.2018
Kto pestuje viac odrod hrusiek a vedel by by poskytnut informacie ktore odrody maju mensie %  zasiahnutych listov hrdzou.U mna je napr Williamsova zasiahnuta podstatne menej nez Lucasova.Chcel by som do buducnosti pestovat odrody ktore su menej... celý příspěvek >
Plané hrušně, 3.4.2018
Hruskam trva zakorenovanie dlhsie, preto je lepsie vybrat miesto teraz zasadit  a casom navrublovat.Presadzat na dvakrat je tiez mozne ale naco ked sa pomalsie ujimaju iba sa tym predlzi cas zakorenovania a pribudnu roky k procesu.Hrusky sa... celý příspěvek >
Hruškovy semenač, 1.4.2018
Zajdite do lesa vykopte si najeku peknu divu hrusku planku.Ked uz pokladate pestovanie semanacov za problem.
Onemocnění jabloně?, 1.4.2018
Budte bez obav.
Rybíz a angrešt, 1.4.2018
Kameniar, Niesluchowski, Pax,ribezle Sofievska, Bona.
Roubováni švestek, 31.3.2018
Hodnocení podnoží peckovin na rezistenci k přirozené infekci virem šarky švestky Po čtyři roky bylo hodnoceno sedm podnoží peckovin na náchylnost k přirozené infekci virem šarky švestky. Rostliny podnoží byly pěstovány ve vzdálenosti 0,5 až 14,5 m... celý příspěvek >
Vychovny rez čačanskej lepotice na podpniku myrobalan, 31.3.2018
Skutocnu vysku stromu neviem odhadnut ale tych kostrovych konarov je tam vela tie 3 okolo stitku s visackou by som odstranil.Strednik by nemal mat konkurenta, tiez by som z vedlajsieho rovnako dlheho vyhonu trocha oodstrihol do roviny s ostatnymi... celý příspěvek >
Pomoc pri reze hrušky Clappova a Boscova flaša, 31.3.2018
Priamo ku korenom by som nedaval ziaden cerstvy hnoj ani hnojivo ktore by mohlo poskodit korene.Skor pod korene kde rokmi strom korenmi dorastie pripadne do stran kde korene casom prerastu.Aj mate vyzrety kompost mozete ho pridat k hline dobre... celý příspěvek >
Roubováni švestek, 31.3.2018
Ak by malo Jojo skutocne fungovat na principe hypersenzitivity tak navrublovana odroda do neho ktora javi velmi silne znaky sarky by uschla -co sa nedeje-naopak nastepena odroda vemi dobre prosperuje.Nieje to iba moja skusenost tu na fore je... celý příspěvek >
Roubováni švestek, 31.3.2018
To ze sa sarka neprejavuje na listoch slivky neznamena ze ju strom nema, sam som bol svedom ako bola sarka na casti listov Joja(zaruceneho joja) nasledujuci rok ju strom vobec neprejavoval na tej casti listov kde predtym bola ani nikde inde, ale ak... celý příspěvek >
Pomoc pri reze hrušky Clappova a Boscova flaša, 31.3.2018
Korenovy system kedze nerastie urcite nebude nijak mohutny.Ale treba pocitat s tym ze na novom stanovisti zas bude platit hore uvedene zas nove miesto zas akoby zacina odznova netreba ocakvat hned prirastky.Tentokrat vykopat riadnu jamu, vybrat... celý příspěvek >
Pomoc pri reze hrušky Clappova a Boscova flaša, 31.3.2018
Urcite nepresadzat, nechal by som ju tam kde je. Hruska nieje slivka na myrobalane ktora po vysadeni, spravnom reze podla odrody urobi aj 1.5m za rok.Hrusky maju v prvych rokoch velmi male prirastky.Nechal by som ju tam kde je.
Pomoc pri reze hrušky Clappova a Boscova flaša, 30.3.2018
Pokial bol zanedbany povysadbovy rez, a ani potom sa nic nerezalo resp malo ,stava sa ze stromcek roky zivori spamatava sa lebo nebol rezany.Hlbsim rezom by sa mal nastartovat rast.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika