Příspěvky uživatele - 6.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2018, 18.2.2018
Asi je to novinka, mám to přes poštu z www.dobrasemena.cz Odrůda byla popsaná majitelem firmy v únorovém Zahrádkáři.Tož uvidíme v sezóně.Martin
Rajčata 2018, 18.2.2018
Údajně má tato odrůda dva geny odolnosti proti plísni, tak ji chci letos vyzkoušet.Taky jsem zvědavý na chuť odrůdy.Martin
Vysev paprik, 18.2.2018
Taky to vyzkouším, dnes už si nepamatuji přesně po jak dlouhé době ty plovoucí semínka pěstitel(nebo snad šlechtitel) odstranil.Může se se stát, že po moc dlouhém namáčení všechny semínka naberou vodu a potopí se, proto bude vhodné zapisovat čas a... celý příspěvek >
Vysev paprik, 17.2.2018
Tak to taky vyzkouším, díky.Martin
Rajčata 2018, 17.2.2018
Má již někdo zkušenost s rajčaty odrůdy Crimson Crush F1? Jsou opravdu odolnější proti plísni a jakou mají chuť?Martin
Vysev paprik, 17.2.2018
Zdravím, měl bych dotaz k výsevu paprik.Před lety v časopise Zahrádkář nějaký pěstitel paprik uvedl, že semínka dá nejdříve do sklenice s vodou.Ty, které tuším ihned nebo po nějaké době klesnou ke dnu vysévá, ty která plavou na hladině odstraní,... celý příspěvek >
Fuji - červené mutace, 15.2.2018
Napsal jsem tam, prozatím žádná odpověď.Ale každopádně děkuji za info.Občas tady čtu že se nakupují niovinky odrůd v Rakousku, pokud někdo máte kontakt na solidního prodejce, budu rád za kontakt.Nejlépe takového, co zasílá dobírkou.Martin
Fuji - červené mutace, 14.2.2018
Rád bych si narouboval na vyzkoušení Fuji Zhen Aztec, pořípadě jinou červenou mutaci Fuji, např. Kiku 8, ale kde vzít rouby?Budu rád za informaci, třeba do SZ. Díky, Martin
Red Prince / Red Jonaprince, 1.2.2018
Zdravím, měl bych dotaz, je Red Jonaprince a Jonaprince stejná mutace? Díky za info.
Podnož Mykoa, 29.1.2018 Obsahuje fotku
Dnes jsem přesadil jednu podnož Mykoa, byla zasazená jako proutek před pár lety do vcelku dobré půdy, kde se léta pěstovala zelenina.Dnes při vykopání neměla žádný kůlový kořen, kořeny rostly prakticky jen do stran, viz foto.  Informace že... celý příspěvek >
Podpníka VVA-1 KRYMSK najnovsie skusenosti, 20.1.2018 Obsahuje fotku
Vykopal jsem dvě slivoně na podnoži Krymsk, viz foto.Jedna byla Toptaste, druhá Haganta.Kořeny byly dosti měkké, rýčem šly bez problémů useknout. Martin
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika