Příspěvky uživatele - 47.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2018, 15.2.2018
Mohu doplnit, že rajča LSL mají skutečně blokován gen, který urychluje dozrávání, ale tím byl zároveň poškozen i gen, díky němuž se tvoří typicky rajčatová chuť. Proto ta zimní rajčata,  většinou ze španělských pěstíren, pěkně vypadají, ale jsou... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 15.2.2018
Jen chci upozornit pěstitele, že ty velmi rané odrůdy Tamina a Matina začaly zrát loni i předloni později než Start F1. Již jsem je pro letošní sezónu vyřadila. Připadají mi jako jedna a tatáž odrůda, která je nabízena pod dvěma názvy. Je to obdoba... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 23.3.2015
Z tohoto webu jsem letos objednávala asi 4 odrůdy (jiné než vy), vyšly na 98%, do 10 dnů po vysetí všechny kromě odrůdy Sweet Aperitif, kde z devíti vysetých vyšly zatím asi tři, asi až po 3 týdnech. Jedna rostlinka zůstala po vzejití uzavřena v... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 26.2.2014
Dobrý den, jak se zde často diskutuje o chuti rajčat, tak už jsem taky vyzkoušela nejméně 50 odrůd a nejvíce nás zatím chuťově nadchlo japonské Black trufle, Black from Tula, Purple Russian a z cherry je pro mě zatím nepřekonatelné Gartenperle... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika