Příspěvky uživatele - 37.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení odrudy, 2.11.2018 Obsahuje fotku
Prosím o určení této pozdní odrůdy. Děkuji 
Pozdní odrůda, 2.11.2018 Obsahuje fotku
Ještě foto. 
Pozdní odrůda, 2.11.2018 Obsahuje fotku
Prosím o určení názvu pozdní odrůdy jabloně viz. foto. Barva plodů jemně nafialovělá, jablek bylo málo ale velká.Strom velice bujně přírůstá. Děkuji 
Ruměnice pospolná - škodí zahradě?, 3.4.2018
dobrý den, mame na zahradě milioni červených ploštic lezou po dvoře ploty jsou obalený a pomalu lezou do domu, prosím poradte mame u domu 10 lip a ty sou uplně obalený děkuji
Co zasázet k bramborům, je to nutné?, 14.2.2018
Děkuji za plnohodnotné rady. Brambory chci pěstova pozdní. Takže by bylo nejvhodnější měnit po polovinách s cibulí(česnekem) s tím, že po sklizení jako zelené hnojivo na podzim použiji hoččici, kterou po prvním mrazíku zaorám. A na jaře opět půdu... celý příspěvek >
Co zasázet k bramborům, je to nutné?, 14.2.2018
Děkuji, nevěděl jsem jak to odborně vyjádřit.
Co zasázet k bramborům, je to nutné?, 13.2.2018
To mi přijde zbytečné, půdu mám teď zoranou před týdnem a a jaře ji připravím na brambory. Je mi jasné, že tam bude plevele hodně, ale počítám s tím, že budu ručně odplevelovat co to půjde. Jde mi jen o to, zda je to nutné každý rok s něčím střídat,... celý příspěvek >
Co zasázet k bramborům, je to nutné?, 13.2.2018
Dobrý den, letos zakládám nové pole na louce cca 350m2. Již před lety jsme měli velké pole, kde jsme na polovině pěstovali brambory a na druhé polivně pšenici. Každý rok jsme to měnili. Tehdy jsme na to ale měli traktor s technikou a pšenici jsme... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika