Příspěvky uživatele - 11.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o určení odrůdy, 13.2.2018
Mám podobné úvahy. Délka konzumní zralosti sladkých tvrdých plodů (od sklizně až do března) byla sice trochu dána tím vysokokmenem, ale i tak obdivuhodná. S ohledem na zdravý růst a velikost koruny   ty úrody jistě nebyly mimořádné, ale... celý příspěvek >
Prosím o určení odrůdy, 13.2.2018
Nemáte to jedno? Jestli to byl omyl nebo záměr, takových už tu bylo... A v zimním období je těch "ovocných" témat vždycky pomálu. Kdybych si chtěl s diskutujícími pohrávat, vyfotím přepravku v Zelenině či svoji bedýnku některého z Kumštových KuPů,... celý příspěvek >
Měření kvasu, 9.10.2014
Dobrý den, letos poprvé zkouším udělat si sám kvas, koupil jsem si cukroměr a chci se zeptat jak odebrat vzorek pro měření cukrnatosti, jak mám v bečce koláč (deku) mám ji narušit aby si mohl odebrat vzorek pro měření cukrnatosti, nebo ponořit... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika