Příspěvky uživatele - 11.161

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bellamira - opylovače, 14.5.2018
Plodí už dlouho, bez probírky jsou plody (na mirabelku) docela velké, chuťově hopdně průměr slakost oproti Nancyské výrazně nižší.
Dehtování, 14.5.2018
Zkusil bych rozšířit a prodloužit komín. Vím, že jsou udírny i bez komínu, ale někdy zlepšení tahu ponmůže.
Silná kosačka... skúsenosti, 12.2.2018
Mám Stigu se žlutou Hondou 190ccm 10 let, benzín nevylévám, stroj skladuju přes zimu ve stodole. Jedenkrát ročně měním olej a vyklepu filtr,  to je vše. Na zimu kápnu do nádrže asi mililitr aditiva od Hondy.  Motor vydrží, dřív odejde šasí,... celý příspěvek >
Prosím o určení odrůdy, 12.2.2018
Jablka v bednách na 1. příspěvku zadavatele mi nejvíc připomínají odrůdu Kids Orange. Podle fotky je to vždy bez záruky, odpovídá skladovatelnost i stluštění stopky.
Znáte dlažbu z kamínků a pryskyřice?, 31.3.2014
dobrý den já jen doporučuji.Cenově s prací to výjde na stejné peníce jako jakákoliv dlažba či zámková dlažba!
Husqvarna 560XP model 2014, 7.3.2014
Já mám na dolmaru 4605 taky obloukové držadlo z plastu a ani trochu mě to nevadí.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika