Příspěvky uživatele - 204.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ladění motoru křovinořezu, 19.3.2018
Na toto môže byť niekoľko pohľadov. Prečo má niekto snahu vytáčať ni celkom zohriaty stroj? Alebo Výrobcovia musia plniť emisné limity.A to sa klasickým dvojtaktom nedá. Aktuálne si do lesa beriete násobne zložitejší ako predchádzajúca... celý příspěvek >
Sekacky Mountfield nebo jine, lepsi?, 14.3.2018
Že dánske. Mnohem lépe stavené motory. Jsou výkonejší a kvalitnejší    Dánsky je tak nápis.A motory sú obyčajné čínske Lonciny alebo Zong-šeny.
Správne čistenie benzínovej kosačky, 11.3.2018
Nemyslím že by pretekal cez piestne krúžky.
Správne čistenie benzínovej kosačky, 9.3.2018
 V každom návode na briggsa máte napísané ako sa má pri údržbe preklápať kosačka.    Nechcem zachádzať do technických detailov ale hrozí zatečenie oleja do výfuku a následne po naštartovaní a zohriatí výfuku ku pomerne dosť... celý příspěvek >
Správne čistenie benzínovej kosačky, 8.3.2018
Všetko je závislé od toho aký máte motor.V prípade Hondy alebo číny je to ok.V prípade briggsu je to zle.Je potrebné si pozrieť návod alebo preklápať dozadu.
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 21.2.2018
Odpovede : Je mi vcelku fuk čo si myslíte Verím že na zahradný traktor sa dá napísať aj presnejšie pomenovanie možno aj na 3riadky.Ale Záhradný traktor sa mi zdá jednoduchšie Palicu zo sebou na traktore nosia hlavne kôli tomu že sa snažia... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 20.2.2018
1. štvorkový alebo päťkový Viking až tak neprekračuje zadanie 2.Nejaký čas s touto technikou už robím ale zatiaľ som nezaznamenal nejaké zdôrazňovanie čistenia.Najmä nie pri plastových a al skeletoch. 3.Snáď nemyslíte vážne prerušiť kosenie a... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 20.2.2018
No tu musím povedať asi to že niektoré kosačky asi nevedia to čo vedia projektanti.   Nemám skúsenosti s Hondou a ani so Stigou ale osobne som skúšal Vikinga ráno za rosy a musím povedať že nemal s kosením žiadny problém.
Stihl024 přidání mazání lišty, 19.2.2018
Staršie modely mali nenastaviteľné čerpadlo.Dalo sa kúpiť len čerpadlo z väčším alebo menším prietokom
Silná kosačka... skúsenosti, 5.2.2018
Ďalší exotický motor. Zaujímavý je údaj o výkone.4,1Kw/3600ot   Kosačky točia 2800-3000ot   Čiže zase je udávaný teoretický výkon.Pri 2800 otáčkach bude mať niekde okolo 3,5kw. Ak vám nevadí že niekto Vás už na začiatku klame.... celý příspěvek >
Silná kosačka... skúsenosti, 4.2.2018
Exotický motor.Zaujímalo by ma kde budete hľadať napríklad vzduchový filter.   U nás sa dájú kúpiľ súčiastky na Briggs, Honda a dajme tomu čína.Pokiaľ kúpite značkový stroj ktorý má servisné zázemie tak ešte dajme tomu Kohler a Kawa O Subaru... celý příspěvek >
Silná kosačka... skúsenosti, 3.2.2018
jj Honda má pri podobnom obsahu 3,6 ale keď ju súdruhovia okopírujú tak je tam hneď 4,4kw.Samozrejme podľa normy jing-lang ktorá sa merá ciachovaným dreveným metrom a šnúrkou z gatí.  A len pre poriadok - motory quantum boli motory z SV... celý příspěvek >
Silná kosačka... skúsenosti, 3.2.2018
Bolo by potrebné trochu sa pozrieť na celú túto tématiku bližšie. Len tak z brucha: Briggs 675 naozaj mal 190ccm pokiaľ bol motor s rozvodom SV.Ale ako sa zmenil rozvod na OHV od vtedy má163 ccm.Ono to 675 znamená nejakú si hodnotu krútiaceho... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika