Příspěvky uživatele - 13.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 3.2.2018
viktore, to je dobře. Matčino se na semenáč do volného prostoru hodí. Já jsem si vypěstoval stromek Matčina na M26, ale plodnost je stejná (nižší) jako ze starých vysokokmenů. Vzhledem k použité podnoži roste velmi bujně.
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 3.2.2018
Nebyl jsi přihlášený :-)! G.B. je bez problémů, Matčino roste též poměrně bujně. Neumím úplně dobře posoudit, zda-li dosahuje intenzity růstu Rubínu (G.B. a Matčino mám na různých podnožích a v různém stáří). Obecně je lepší přeroubovávat slaběji... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 3.2.2018
Máte hezky založené první patro ze tří kosterních větví, prodloužení terminálu je ideální. Bujný růst se dá vzhledem k odrůdě a podnoži očekávat. Pro zapěstování pevné kostry koruny doporučuji zkrácení loňských přírůstků o cca 50%. Slabší větvičky... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika