Příspěvky uživatele - 104.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Napadená kůra stromu, 3.2.2018
ještě někdo má nějaké zkušenosti a rady?
Napadená kůra stromu, 3.2.2018
nějaké hodně razantní zmlazení by tento stromek určitě nerozdýchal doufám že pomůžou postřiky..
Napadená kůra stromu, 3.2.2018
dá se to nějak léčit nebo zbrzdit postup než doroste případná náhrada za tento strom?
Napadená kůra stromu, 3.2.2018 Obsahuje fotku
11
Napadená kůra stromu, 3.2.2018 Obsahuje fotku
prosím o radu na starší jabloňy se začala takto odlupovat kůra pod ní jsou takové malé černé vajíčka nevíte oč se jedná a jak ho učině zlikvidovat? strom je sice starý nevím jak moc ale stalé má dost bohatý přírusty a dobře plodí ale toto by strom... celý příspěvek >
Jak prostříhat švestku, 8.5.2016
určitě minulí rok tím listy byli napadené celkem dost nemůže se to podepsat na zdravotním stavu stromů?
Na jakou podnož lze naroubovat jabloň, 1.4.2016
jeste jeden takovej hloupej  dotaz jak si clovek muze napestovat co nejrychleji podnoz na jabluňku prijde mi ze seminka to bude na hodne dlouho nebo se pletu?
Na jakou podnož lze naroubovat jabloň, 1.4.2016 Obsahuje fotku
ok dekuji za reakci ted uz clovek vi aspon trochu co a jak.. jen tak jestě posílám foto o jakem pralese je tu rec je to z casti zahrady na kterou jeste nebyl cas a stale jeste lezi ladem bez zasahu.. takto vypadala cela zahrada coz uz je... celý příspěvek >
Roubování víceletým dřevem?, 27.3.2016
jde o to že rodiče mají na zahradě jablůňku ktaré má pro mě jablíčka s nezaměnitelnou chutí.. jestě jsem neměl stěstí na stejný druh narazit jinde.. je to nejaká odrůda kteru zasadil snad jetě dědeček měho dědečka.. chtěl bych si jí zkusit naroubovat... celý příspěvek >
Česáme, a kde necháme vypálit?, 10.11.2006
Já pálim v Borotíně okr. Blansko. Super
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika