Příspěvky uživatele - 18.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2018, 31.1.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, Vladimíre, zasílám pro informaci fotku loňské rostliny Aji lemon drop. Takto vypadala v den likvidace.
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 25.1.2018
Jsem spokojená se supresivním výsevním substrátem Forestina. Používám jej na papriky i rajčata.
Papriky 2018, 14.1.2018
Papriky nakličuji v kokosovém substrátu. Zabalím do mikroténového sáčku a celé je to položené na akvárku. Je tam stabilní teplota, bez průvanu. Zatím klíčím chinnesky, na annumky mi přijde ještě brzy.
Papriky 2018, 6.1.2018
Právě začínám s výsevem chilli, zatím Manzano rocoto red, Galapaneose a Aji charapita. Galapaneose je takový pokus, tyhle divošky jsou náročné na klíčení, tak uvidíme. Letos bych také ráda vyzkoušela vypěstovat v podmínkách středních Čech sladkou... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 20.11.2017
Sázela jsem v neděli, 116 stroužků, pod každý trochu Cereritu. Sázím na vzdálenost řádků 30 cm, od sebe 15 cm.
Rajčatový hokus pokus - poraďte, 20.11.2017
Pěstuji v 380 metrech nad mořem, problém s plísní byl každoroční, poslední 4 roky bez plísně, záhon jsme zastřešili, fotky tu někde mám.
Co pěstovat společně s rajčaty v květináči, 12.5.2017
Nemyslím si, že je to rozumné, určitě je lépe každému zvlášť.
"Stříbrné" listy paprik, 6.5.2017
Tohle vypadá jako popálení od sluníčka, pravděpodobně na něj sazenice nebyly dostatečně zvyklé.
Papriky pro 2017, 7.3.2017
S Palermem vysetým vloni rovnou ze semínek vybraných z čerstvých plodů jsem měla dobrou zkušenost, klíčily výborně, chuť i velikost dobrá, jen by jich na těch rostlinách mohlo být více. Letos je mám vyseté znovu.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika