Příspěvky uživatele - 241.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký nůž na roubování?, 23.1.2018
Myslím si však, že tuto kudlu používají leniví jedinci, kteří nemají žádou snahu v oboru ostření vlastního nástroje, prokázat. Vysvětlete, proč by někdo měl projevovat snahu a um v ostření nožů, když tu je snadná pomoc - ulamovák? Nějak vám... celý příspěvek >
Rozbor zeminy -> vhodné hnojení, 23.1.2018
A na ten dusík jsem se ptal - předpokládám, že v půdě ho příliš nebude. Je tedy vhodné použít na jaře a začátkem léta LAD, nebo raději něco jiného?
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 23.1.2018
Vloni jsem použil substrát od Agra, a byl vynikající. Dřív jsem taky problém neměl. Bohužel ale mnozí z vás chytli špatnou várku s herbicidy. Proto letos váhám, s čím bych měl jistotu. Možná nejlíp bych udělal, kdybych použil směs kompostu a hlíny ze... celý příspěvek >
Rozbor zeminy -> vhodné hnojení, 23.1.2018
Díky. No kompostu není nikdy dost, k 50 stromkům mi odpad z domu a zahrady nestačí... doplním hnojem. Dřevěné uhlí si vyrábím sám, dřeva mám spíš přebytek. A dolomit tedy dám na podzim, jak jste dříve doporučoval, když jsem na podzim používal jiná... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika