Příspěvky uživatele - 211.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor Briggs & Stratton 35 Classic, 18.2.2020
Ahoj prosím o pomoc, mám ten samý motor ale na kultivátoru.Už ho vlastním nějaký ten pátek a v pohodě, až teď ale začal trucovat.Startuje na první šup ale po dvou vteřinách chcípne, a tak to jde dokola dokud mi neupadne ruka.Vše jsem vyčistil, koupil... celý příspěvek >
Amarant jedlý, 17.1.2018
Je mi jasné, že to nebude žádná sláva ale když mám kde sázet.
Amarant jedlý, 17.1.2018 Obsahuje fotku
To není on těch je v nabídce dost, jedná se o tento druh amarantu vhodný i ke krmení králiku atd.
Amarant jedlý, 16.1.2018
Ahoj poradíte kde sehnat osivo amarantu jedlého díky
Vadnoucí třešeň, 14.7.2017
To se mi nezdá,13 slípek ! vedle je švestka a ta roky rodí jak divá a výběh slípky mají velky ale vše je možné
Vadnoucí třešeň, 14.7.2017 Obsahuje fotku
Zdravím mohu poprosit o radu, mám třešeň 3 roky krásné nahodila na květ a velice slušně urodila.A najednou začla vládnout co se mohlo stát?
Čmelík, 17.1.2015
Ahoj poradíte jak zbavit psa čmelíku?Koupil jsem čmelikostop ale tím mohu tak vystříkat místa kde leží, ale to co jí leze po těle nevím jak.
Je to choroba?, 2.9.2012 Obsahuje fotku
Ahoj můžete mi prosím někdo poradit o co jde? A zda se to dá nějak léčit, děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika