Příspěvky uživatele - 99.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kolik oleje do hydrostatické převodovky MTD 180/92, 22.5.2023
DOBRÝ DEN. POTŘEBUJI PORADIT, JESTLI SE DÁ VYMĚNIT GUFERO HŘÍDELE Z PŘEVODOVKY KE KOLU U TRAKTORKU WOLF GARDEN 92.160 H HYDROSTATIC. TUDY MI VYTEKL OLEJ A DOJEZDIL JSEM. DĚKUJI ZA RADU. VLASTIK
Větve jiného druhu, 6.8.2018 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka. (víc jich je v odkazu pod tou první)
Větve jiného druhu, 6.8.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, rád bych se zeptal zdejších zasvěcených co se mi to přihodilo na zahradě. Na tom modrém "jehličnanu" mi začal růst na konci jeho větví jiný druh. (podobný těm větvím roste vedle) Nikde jsem na tohle téma nenašel... celý příspěvek >
Moruše - co jí je?, 20.3.2018
Že by mrazová prasklina?
Starší meruňka s prasklým kmenem, 15.3.2018
Mám u Velkopavlovické popraskaný kmen daleko více již 14 let a stále rodí a více než jiné dvě VP.  Pokud nebude vadit rekonstrukci, rodí dobře a není jiná meruňka- ponechal bych.
Zelí za 2 měsíce nezkvasilo, 20.2.2018
Tak kde se stala chyba???  Bůh ví kde! Nerad bych se toho taky dočkal! Dejte vědět, co jste učinila za závěr a jak budete dále postupovat a jak se zadařilo!!!
Zelí za 2 měsíce nezkvasilo, 20.2.2018
Zadavatel tohoto tématu host. 234.132 mám ještě neodpověděl na otázky!
Zelí za 2 měsíce nezkvasilo, 19.2.2018
S tím jsem se ještě naštěstí nesetkal. Že by to zelí mělo v sobě málo cukru? Nedali jste tentokrát více soli? Zelí z vlastní zahrádky nebo kupované? Proč jste nedali cibuli nevím. Přidat jiné kysané zelí bych já asi nedával. Třeba poradí jiní, jestli... celý příspěvek >
Umístění skleníku, 13.2.2018
My u vás na zahradě nebyli! Skleník oceníte hlavně v předjaří! V létě budete častěji větrat:
Začátečník - rajčata, 3.2.2018
Že by???
Brambory odolné mandelince, 2.2.2018
Kdysi jsem si všiml, že jsem na některých odrůdách nenašel ani jednu mandelinku a v řádcích jiné odrůdy vedle,  doslova obsypány. Všimli jste si toho také???
Už vám leze podzimní česnek?, 31.1.2018
Buďte rádi, že neleze! Má ještě čas! Z obavy z holomrazů jsem ho raději přikryl, protože už trčí 2cm.
Osvedčená sadba zemiakov, 25.1.2018
Lze nahlédnout na toto vlákno. V posledních letech se mi také zamlouvají odrůdy s červenou slupkou. Ale především záleží na počasí toho roku.
Brambory odolné mandelince, 16.1.2018
Znáte odrůdy brambor odolnější proti mandelince?
Už vám leze podzimní česnek?, 15.1.2018
Letos při plus. teplotách beze sněhu, už bohužel leze!(1-2 cm) Sázený na Martina! Doufám, že to nedopadne jako v 2012.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika