Příspěvky uživatele - 48.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2018, 27.3.2018
Mám podobné zkušenosti,  skleník nemám ničím chráněný a je tam v noci stejná teplota jako venku. Pokud je v noci do - 3, tak to řeším přikrytí sazenic kýblem a přes to textílii, ale přes den musí být tepleji a svítit trochu slunce, aby se... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 26.3.2018
Dobrý den všem, i já bych ráda dala už nějaké sazenice do skleníku, ale dnes ráno tam bylo -3, tak čekám, až v noci přestane mrznout, uvidím zítra. Asi tam dám taminu, kumato a oxheard na zkoušku a na noc přikryji kýblem a textilií, což se mi loni... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 7.3.2018
Děkuji, už jsem dvě semínka vysela, jestli vyjdou, tak je vyzkouším.Nebudu od nic moc čekat, třeba překvapí.Mám i jiné steakové oblíbené, tak ty mě určitě zachrání. Marie
Rajčata 2018, 7.3.2018
Dobrý den, mám dotaz, dostala jsem semínka Marmande, a hledela na netu, píší tam, že je keříčkové a jinde tyčkové. Pětujete ho někdo a jak? Děkuji Marie
Rajčata 2018, 13.1.2018 Obsahuje fotku
Malinové retro jsem také pěstovala v r.2016, pro mne bez chuti, vyřadila jsem ho a už nikdy. Přikládám foto Marie
Rajčatový hokus pokus - průběh, 12.1.2018
Milane, už jsou vidět, tak snad to dotáhnou do prvních lístků.Svítit jim nebudu, půjdou pod střešní okno do chladnější místnosti. Vybrala jsem právě ty první keříčkové, které by se neměly tolik vytahovat do výšky.Potom je tak dvakrát přesadím, tím je... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 11.1.2018
Milane, zatím jsem vysela jenom pokusně a to 2 Darinky F1 a 2 Baby boomer F1, obě keříčkové, ostatních asi 30druhů budu sít později, do skleníku a nádob začátkem února (celkem cca 90 ks). Marie
Rajčata 2018, 8.1.2018
No kupovala jsem původní v Tescu a bylo označeno jako Kumato, je pravda, že je trochu placatější, ale i to kupované mělo podobný tvar.  Zjistila jsem, že ho musím trochu podtrhnout, protože když přezrálo, bylo moučné.Při dozrání má víc hnědou... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 8.1.2018
Tak já taky budu trpělivá a ještě se nebudu dívat na semínka Darinky F1, které jsem vysela 1.1.a ještě nelezou, ač je každou chvilku tahám očima, jak jsem nedočkavá.Marie
Rajčata 2018, 6.1.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den všem, i já jsem pěstovala Kumata z přesevu v roce2016, letos zatím mám semena pouze z vlastních, tak jsem zvědavá, co z toho bude.Přidávám foto již předloňského Kumata.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika