Příspěvky uživatele - 248.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hromada vetvi - prezimovani slimaku a skudcu obecně?, 23.3.2020
prosím, nerozvalujte ji.Slimáků bude stejně a pokud rozvalíte ježkovi pelíšek, bude z toho hodně špatný.
Identifikácia rastliny, 31.1.2018
Méně zalévat, co nejvíce světla.
Tvar a kolmost stěn jezírka, 28.1.2018
Vím, že třeba v Hbch prodávají pásy fólie s nalepenou vrstvou hrubého písku /drobného štěrku o šířce cca 0,5m, ale jsou hodně drahé, chtěla jsem jimi překrýt hranu laminátové nádrže, ale upustila jsem od toho a vyřešila to... celý příspěvek >
Trvalkový záhon, 24.1.2018
Architekt nejsem, ale použila bych různé výšky i různé doby květu, aby záhon nepůsobil jednotvárně. Dost důležité pravidlo je nesázet rostliny jednotlivě, ale ve skupinách (netýká se velkých rostlin - třeba pivoněk). Také je dobré jednotlivé druhy na... celý příspěvek >
Jahody hnojivo, 22.1.2018
Superfosfát + síran draselný kombinovat lze, dusík jsem přidávala jako ledek amonný s vápencem - namíchala jsem v kýblu směs a dávala ke stromkům zjara a na podzim (asi hrst na 1m2). Začátkem podzimu jsem dávala méně ledku, zjara víc. To bylo v době,... celý příspěvek >
S.O.S. pro palmy, 11.1.2018
Tyčinky Careo zaberou jen částečně (přes opakovanou aplikaci), asi by to chtělo zkombinovat ještě s postřikem. U mne kytka (oleandr) asi po roce snahy o likvidaci červce letěl . Měla jsem obavy o ostatní kytky.   Lída... celý příspěvek >
Bříza, 11.1.2018
Čím víc budou blízko u sebe, tím budou užší...
Do jakého sponu je vhodné sázet Barvínek - Vinca major?, 10.1.2018
Beny - barvínek nebo brčál? U mne skrz barvínek tráva neprorůstá (nemá kudy skrz tu vrstvu) a waldsteinie má spíš tendenci menší rostliny v okolí překrýt a tak zlikvidovat (už mne připravila o koniklec, moskytí trávu a jedny malé botanické... celý příspěvek >
Rozměry josty, 10.1.2018
Moje josta je rozměrově zhruba stejná a půdu mám samý písek (ale je fakt, že dostává kompost). Řežu ji jako keřový rybíz. Pěstuji ji místo černého rybízu, který mi nechutnal.            Lída
Do jakého sponu je vhodné sázet Barvínek - Vinca major?, 10.1.2018
Nijak jsem to nesledovala... Nějak koncem jara jsem ho chtěla "usměrnit", aby nepřelézal přes obrubník na pěšinu, tak jsem ho vzala nůžkami a kousky dl.asi 15-20cm jsem kolíkem píchla do země u domu. Do podzimu byla plocha porostlá. Na zahradě mi... celý příspěvek >
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 9.1.2018
...ale dokonce už letos nabízejí muchovník jako muchovník, ne jako "rozinkový strom" ...  Zas je ale fakt, že růže on nich mi rostly (a rostou) jako žádné jiné.            Lída
Boule - prosím pomoc, 9.1.2018
Blbá otázka - a proč mu nedáváte něco, aby si zuby obrušoval? Přece králíkům rostou zuby neustále...           Lída
Škornice šípová, 8.1.2018
Jako afrodiziakum se používají listy, tak asi sklízet během sezóny...   Lída
Odkopek angrestu, 7.1.2018
Pokud ten původní byl stromkový, tak to máte meruzalku (má trochu jiné listy) a musíte ji naroubovat.           Lída
2měsíční štěně rovnou ven do boudy?, 6.1.2018
Souhlas s hostem 250.122 Pokud jste ho doteď měli vevnitř, tak si neudělal zimní srst s pořádnou podsadou. Dávala bych ho ven jen, pokud nemrzne a ne nadlouho. Jinak bych už teď počkala do jara. Venku by vám mohl nastydnout a dostat zápal... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika