Příspěvky uživatele - 234.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Č. rodná a ranná - nedostatky, 13.8.2019
Zdravím, aké odrody sliviek vám teraz zrejú v polohách okolo 300 mnm?
Radosť, 2.8.2019
Pán Morvai aké máte skúsenosti s pestovaním Halehavenu? Aká je jeho odolnosť na mráz, kučeravitosť listov a chrastavitosť plodov? Ďakujem za odpoveď.       Lubo
Velmi rané broskve, 2.7.2019
...a ešte marhule. IH
Velmi rané broskve, 2.7.2019
Ešte pridávam niektoré nové či menej nové odrody broskýň, nektariniek a klíng, pôvodom prevažne z USA (foto). IH
Velmi rané broskve, 2.7.2019
Šľachtitelia nespia ani za veľkou mlákou. Na fotkách je niekoľko nových odrôd broskýň a nektariniek z USA. IH
Lysice 2018, 29.11.2018
Mittwoch: "...a zvítězil u mne Admiral." Aj ty Brutus?!? Začína sa to tu nejako hemžiť střížovickými agentami... My staré agentské páky Miloš V. a Ivan H. (moja legitimácia je na fotke) aby sme sa cítili ohrození nastupujúcou mladou generáciou... celý příspěvek >
Lysice 2018, 29.11.2018
"...i když za královnu malvic považuji dobrou hrušku...". Niečo na tom bude! Práve som sa pristihol, že posledných pekných pár dní si beriem z pivnice radšej hrušky (pritom mám na výber z asi 25 odrôd jabĺk). A nie je to len preto, že hrušky treba... celý příspěvek >
Honeycrunch, 16.9.2018
Jiří II: Znovu plne súhlasím. Zahraničné odrody v žiadnom prípade nezavrhujem, jediným kritériom nech je kvalita. V takejto súťaži sa Rubín určite nestratí, skôr naopak. Mám okolo 40 odrôd jabloní, väčšina je zahraničných. Avšak kvalita českých odrôd... celý příspěvek >
Skodca z orechov?, 30.4.2018 Obsahuje fotku
Betka: Fotka ktorú Ste dali v príspevku nie je príliš kvalitná, môže to byť niektorý druh nosánika (lalokonosca), ale tiež by mohlo ísť o Šupináčika obyčajného (česky Listohlod obecný, lat. Phyllobius oblongus) - takisto z čeľade nosáčikovitých. S... celý příspěvek >
Barva jablka, 8.4.2018 Obsahuje fotku
K tej oranžovej farbe jabĺk (v časoch Johana Cruijffa to bola moja obľúbená farba): Oranžový je Desert (foto 1-4), aj jeho "matka" Coxova reneta (foto 5). Pinova (foto 6) sa tiež často sfarbí do oranžova, aj keď u nej je to už skôr taká... celý příspěvek >
Priemer koruny stromov, 8.4.2018
Stromy sú živé organizmy, nie je to ako keď sa vyrába auto alebo autobus a je jasné aké budú dlhé, široké či vysoké. Veľkosť stromu je daná predovšetkým genetickou predispozíciou k rastu (podpníka i samotnej odrody). Ale významne do toho zasahujú... celý příspěvek >
Nektarinka, 26.1.2018
Jaroslav D.: Teoretický návod a popis postupu máte na fotkách (zrejme Ste ale čerpali z toho istého zdroja, takže asi nič nové). S daným zdrojom si dovolím v niekorých aspektoch nesúhlasiť - viď podčiarknuté červeným. Problémom pri nektarinkách je... celý příspěvek >
Sladké alebo kyslé?, 26.1.2018
205.204: Podľa toho ako popisujete svoje preferencie tak predpoklad stať sa Vaším favoritom má Admiral. IH
Hádanka, 8.1.2018
V: Včera Ste zažiarili, ale dnes - sorry - všetko vedľa. IH (Je to ťažké, ja viem... Pridám veľkú nápovedu: Topaz tam nie je, ale je jedným z rodičov tých 2 nových odrôd. A berte do úvahy, že jednu odrodu už Dr.Vysloužil určil - ale ktorú?... celý příspěvek >
Hádanka, 8.1.2018
Dr.Vysloužil: 1 zásah, ostatné jinak. (Napoviem: tie 2 nové odrody boli vyšľachtené až v tomto miléniu. A ešte: nie je tam ani jedna odroda z predchádzajúcej hádanky). IH
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika