Příspěvky uživatele - 68.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Multifunkční křovinořez FUXTEC FX-MT152E, 4.1.2018
Vzhledem k tomu že tenhle typ, není určen na velké zatížení, což je dáno univerzálností a platí to pro všechny typy všech značek s 3,4,5,6+1, tak bych se zaměřil na to, co je pro tento typ důležité a to je váha. Pro 100% použití s tímto nebo podobným... celý příspěvek >
Výběr rotační sekačky kolem 10.000,-, 2.00 m2, 7.8.2017
U BS uvádějí 4HP? Ale jděte:-)) zavolejte si tam, oni Vám to vysvětlí jakto s těmi výkony je. A tady pro Stigu vzláště platí papír snese všechno. Zvláště pokud na originál stránkách mají výkon podle BS a v Čechách podle čeho nevím :-) Mimochodem rád... celý příspěvek >
Výběr rotační sekačky kolem 10.000,-, 2.00 m2, 5.8.2017
Stiga 48SB s BSE550 je holý základ. Je zajímavé jak motor získal 4HP, které na cz stránkách STIGA prezentuje, když na originál stránkách má výkon 2,12kW což je cca 2,88HP. Zřejmě posiluje transportem přes CZ hranice a nebo holt zřejmě dobrej vzduch v... celý příspěvek >
Aku postřikovač, 15.6.2017
Měl jste accu postřikovač Hecht 2 roky? A nezačal se accu potřikovač Hecht prodávat letos na jaře?
Křovinořezy HECHT vs. VeGA, 12.6.2017
Jeden z nás pravděpodovně odpovídá na jiné vlákno. Název vlákna je Křovinořezy Hecht vs. Vega. Nic o Husqvarně ani Stihlu v názvu nevidím
Křovinořezy HECHT vs. VeGA, 12.6.2017
Omlouvám se zamotal jsem se do toho jak jsem včera hledal udaje v návodech. Najít nějaký návod je zvláště u Hecht docela fuška. Ani jeden z nich to nemá na stránkách tak hledání je složitější. I dnes to trvalo než jsem našel, co jsem... celý příspěvek >
Křovinořezy HECHT vs. VeGA, 11.6.2017
Zajímavý názor. Myslel jsem, že je to naopak. Pokud vezmu obsahem srovnatelné stroje jako je Vega BC520 a Hecht 154 ta zatímco má Vega hrozivých 6,75m/s2 na pravé rukojeti, má Hecht 154 mírných 3,2m/s2. Což jsou více než poloviční vibrace a... celý příspěvek >
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 14.5.2017
36V a 2Ah je strašně slabý. Proto dávaj do výbavy hned 2 akumulátory a tak je budeme muset při sečení měnit. Až 600m2 jak píší je velmi optimistické přání výrobce. Na 200-300m2 min 3 Ah a více podle toho jak často a jakou trávu sečete. Za 10 tis... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 19.4.2017
Mám Hecht 5040. Je to sice už starý model dneska jsou novější Hecht 5046, ale jsem spokojený. Pozemek 1200m2 dum, bazén, před garáží zámkovka, a nějaká skalka odhaduji, že sekám 600-700m2 na jedno nabití. Je s pojezdem
AKU sekačka - jakou vybrat?, 18.4.2017
Nejvýkonnější bateriové sekačky mají dneska 120V a jde také o to kolik nabízejí Ah. Navíc do každé značky pasují jiné baterie samozřejmě Dolmar patří Makitě takže má stejné baterie. Tedy to co jste zkoušel je bud totálně zastaralé a nebo nevíte o čem... celý příspěvek >
Kosacka + krovinorez, 7.4.2017
Pokud by předchozí příspěvek byl pravdivý, proč by Hecht měl 80% modelu s motory Hecht a 20% s motory BS? S motorem Honda není v nabídce nic. Koukněte se na kroutící moment u daných motoru a to vám hodně napoví o konstrukci a výkonu motorů. Na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika