Příspěvky uživatele - 135.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zkvalitnit půdu pod stromy, 29.6.2018
Ještě k tématu Vám p. Ivane, vždyť dusit v mrve či hnoji je jen také z těchto rostlin, žádný jiný zvířata nevyrobi a ani později nepribide. __ snažím se dávat jen hnojiva která se nevyplavuji a neztracim je tak __ takže fosforečná hnojiva, jemně... celý příspěvek >
Jak zkvalitnit půdu pod stromy, 28.6.2018
Zdravím vás p. Ivane i Vladimíre, zasvetim vás trochu do taje mého "fíglu" resp. principialniho uvažování. Ano skutečně beru jako zdroj dusíku zelené hnojení buď přímo nebo zprostředkovaně. Vikvovite skutečně poutají vzdušný dusík a jsou vlastně... celý příspěvek >
Jakou benzínovou sekačku s pojezdem, 3.1.2018
I jám mám AL-KO asi 6 let a super. Mám také 46, ale vyšší typ, členitá zahrada se stromy cca 1000m2 a naprosto bez problémů. Pouze jsem musel minulý rok odrezovat a natřít ze spoda šasi.
Multifunkční křovinořez FUXTEC FX-MT152E, 3.1.2018
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli nemá někdo zkušenost s tímto nástrojem. Chci si pořídit verzi 5 v 1. Jedná se mi i o zkušenost se servisem atd.  Z nabízených strojů na našem trhu je za poměrně slušnou cenu a s dobrým výkonem. Za případné... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika