Příspěvky uživatele - 222.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký nůž na roubování?, 29.12.2017
Pro ty z vás co přemýšlejí jaký nůž za pár peněz, tak mám postřeh s odstupem času: Nůž Opinel, co jsem v tomto vláknu ukázal v 05/2014 je můj stále nejoblíbenější. Za 1) je z tvrdé ocele a tudíž vydrží opravdu dlouho nabroušený. Za 2) je celkově... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 20.9.2017
Já mám stromky 3roky a ze švestek mám Hanitu, Hagantu,Toptaste a Gabrovskou-vše na mirobalánu. Půda suchá, jílovitá. Gabr. má z nich nejkratší přírustky. Uvidíme jak půjde až pustí kořeny hloub kde je jílovice jako žlutá plastelína. Tam si totiž... celý příspěvek >
Výsledky roubování 2017 - horké jaro, 17.7.2017
Dobrý den. Po přečtení reakcí si dovolím i já přijít s trochou do mlýna. Za 1) pánové nepíšete z které oblasti jste-to má pak příspěvek poloviční hodnotu. Neplatí pro ctěné matadory jako pan Vysloužil, těch si považuju a pamatuju z kama... celý příspěvek >
Enterprise, 30.3.2017
Zdravím pány, co mají Enterprize, mohl by mi někdo z vás poslat jeden roub prosím? Teď ustřihnout, podržet v lednici a po neděli poslat? Předělávám starý strom (tedy dva) a kůra už jde po naříznutí odloupnout. Tady v Uh už máme skoro letní... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 9.2.2016
Vážení páni kolegové, nedá mi to musím s trochou do mlýna. TOPAZ musím pochválit. Zde v UH v 200 m.nm   Oceňuji moc, že je to skladovatelné jablko. Ikdyž má plod nějaké mechanické požkození či otlak nebo dokonce skvrnu "od narození" a... celý příspěvek >
Typhlodromus pyri, 10.1.2016
Pánové, jaké máte po té době zkušenosti s tím dravím roztočem? Pomohl? Já měl loni tak požkozenou hrušeň Vlnovníkem (a na dvakrát),že letos to nemůžu dopustit.  A učinkoval už v sezoně vysazení? Díky Tibor z UH.
Jurrský ovopark, 3.5.2015 Obsahuje fotku
Uctivě zdravím poznání chtivé sadaře. U nás v Uh.Hradišti vzniká z bývalého vojen.cvičiště zajímavý projekt. Zachování krajiny a folklóru. Jeho součástí je i sad se starými odrůdami. Při stavění máje jsem dostal seznam vysazených stromků a... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 24.4.2015
Pro p. Lojzu :  Oceňuji, že jste si s reakcí pohrál a neodbyl to jedním řádkem. Věřím, že to máte s dotyčným těžké. Omluvu příjmám.  A nemějte obavy, já chodívám zlatou střední cestou. Kromě sportu a pečlivosti - tam chci maximum. ... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 23.4.2015
Nemůžu tvrdit, že to bylo tak, ale... rouby dobré, roubující dobrý, ale den (dny) mohly být nevhodné. Já začínám hledět na lunární kalendář pro zahr. a u některých dnů je psáno NEDĚLAT NIC.
Pomáhá lunární kalendář?, 5.4.2015
A pak že fáze měsíce nemá vliv... a hle jak velký!  Takový zloděj vám může zlikvidovat celou úrodu. A teď trochu vážněji : Je zajímavé, když jsem přečetl toto téma kolik lidí jsou odpůrci. A kolik jsou ochotní napsat řádků proti.  Já do... celý příspěvek >
Koreňový systém hruškového semenáča, 23.11.2014
A pro úplnost mám tyto hrušně:  Isolda, Wiliamsova, Gutte Luisa, Děkanka, Dicolor, Bohemica, Lucasova.    Jednu jěště zasadím až ochutnám něco moc dobrého. Tibor z UH.
Koreňový systém hruškového semenáča, 23.11.2014
Děkuji za reakci. Zahrada ale není u řeky. Na tu se dívám z toho kopce. Jsem od ní 400metrů daleko a o 50m výše. Takových 300m od řeky jde rovina s těmi naplaveninami (a světe smutni), zastavěná prům.zónou a pak se náhle zvedá ten kopec se zahrádkama... celý příspěvek >
Koreňový systém hruškového semenáča, 22.11.2014
Já mám zahradu kde je půda od 40cm dolů žlutá, tuhá plastelína, jen nepatrně vlhká. Je to na kopci. 220m.nm. Mám slabost pro hrušky a tak jsem zasadil 6 stromků(na semenáči). A kvůli špatné půdě jsem kopal jámy prům.80 do hloubky 70cm a dal tam... celý příspěvek >
Dicolor, 9.11.2014
Z předešlého... termín sklizně byl přibližně stejný... Letos byla úroda téměř všeho o 14 dní dřív.   U nás na JIŽNI MORAVĚ.     Ale ne vše se urodilo.  Některá území měla tak velký výskyt žravých potvor, že 10 až 20 %... celý příspěvek >
Rajka nebo Florina, 1.11.2014
Jak ji prosím hodnotíte (Rajku) v chuti? V porovnání s Rubínem. Paní v prodejně stromků mi ji doporučovala misto Rubínu, že je lepší ve skladovatelnosti a v chuti, že je to jen mírně kyselší jak Rubín. Ten je v naší rodině TOP.  Díky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika