Příspěvky uživatele - 92.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poznávačka, 27.5.2020
Přesně to jsem nechtěl, ze sebe udělat idiota :-D Prosím udělejte mi v tom jasno. Tak jaky je odborný název? Stachys monieri nebo BETONICA OFFICINALIS? To mě dopletlo, že dva latinské názvy přeci nemohou být u jedné rostliny...
Poznávačka, 27.5.2020 Obsahuje fotku
Tak teď jste mě dorazil/a... a jsem zase na začátku. Obě rostliny mi přijdou identické...
Poznávačka, 25.5.2020
Děkuji všem za odpovědi, nejdříve jsem myslel, že to bude nejaký druh "Agastache", ale nasměřovali jste mě a na 90% to bude ta "bukvice lékařská" Betonica officinalis... všem děkuji za pomoc :-D
Poznávačka, 25.5.2020
Nene meduňku i mátu mám hned vedle. Meduňka delší dobu roste a pak vytváří menší květenství. Tato moje květina již teď moc nahoru nepojede a za chvíli již půjde do delšího podlouhlého květenství... tvarově podobné divizně, jen samozřejme nízká.
Bataty, 19.5.2020 Obsahuje fotku
SADBA
Stejná odrůda - jiná jablka. Co se dá ovlivnit pěstováním?, 13.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevím, kam to zařadit... DOTAZ!? Z jedné jabloně jsem bral rouby (z jedné části stromu) a narouboval je za kůru, přesto již druhým rokem pozoruji u jedné odrůdy odlišné doby pučení? Že by se pomíchaly rouby? Myslel jsem, že to bude... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 13.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, u souseda jsem náhodou objevil výstavní kousky rzi na jalovci (už jsme sjednali nápravu), ale po tom co mi uschly loňské přírustky jsem se rozhodl pro postřik. Prví byl SCORE před květem a druhý tuším DISCUS po dokvetání. Přesto jsem... celý příspěvek >
Jak se pěstuje mandloň obecná, 13.5.2020
Dobrý den, od známé jsem si naočkoval na myrobalán mandloň na pokus (originál je zakoupený ušlechtilý keř). Nevím jak je to se samosprašností, tak pro ni sháním opylovače. Mohla by jako opylovač sloužit „Mandloň nízká – Prunus tenella“?
A je po meruňkách, 16.3.2020 Obsahuje fotku
Snažil jsem se pro vlastní potřebu dohledat lepší kvalitu obrázku, ale jelikož jsem nenašel, tak aspoň tabulka.
A je po meruňkách, 16.3.2020 Obsahuje fotku
Pane Waltře, perfekntní příspěvek, moc za něj děkuji. U nás nad zemí -7,2 a v metru 6,7 °C a po mrazíku květy viz foto, tak uvidíme. Naděje umírá poslední. Díky Bohu u mě meruňky dokvétají postupně, tak snad z toho něco bude. 
Broskvoň pro palmetu, 2.3.2020 Obsahuje fotku
Jak říkám, stromky mám 4 roky a stále se učím, dokonce jsem zde na fóru sám žadal o radu, jak je stříhat (neúspěšně), takže, že by bylo co ukazovat tvrdit nebudu, ale "jakési" foto přikládám. No už jsem si pořídil snad lepší postřikovač, ale... celý příspěvek >
Zdravověda stromů - minikvíz, 26.11.2019
Hmm.. čert ví, jestli jsem si i zdravý stromek Topkingu nenakazil právě roubem Lipnické neznámého původu. Asi jsem si to už nečistým nářadím roznesl i na meruňku... ach jo :-(
Je to lebelovo jablko?, 30.8.2019 Obsahuje fotku
Plody mám sice teď z předčasného opadu, ale snad poznáte? Jablko velmi velké, kulatě zplostělé. Na stromě mám rouby označeny jako \"mastné\" kvůli slupce.Starý strom je velký, spíše řidší, ale pevné konstrukce s většími listy. Na obrázku už i červný... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 17.4.2019 Obsahuje fotku
Třinecko - Vendryně 390 m.n.m. předevčírem -3,6 °C a včera -3,8 °C takže asi též již sklizeno. Meruňky ještě dokvétají, broskvoně u štěny se zatím drží v květu, tak snad z toho něco bude... Omrzlá narašená loni načipovaná očka mi dělají větší... celý příspěvek >
"Nůžky se stranově převrácenými břity" alias pro leváky, 11.12.2018
Kurnik po pravdě, nevěděl jsem, že si mam všímat až takových detailů... na těch mých 5,5 stromů to bude třeba zkušebních sezon více :-D
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika