Příspěvky uživatele - 182.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Očkování, 10.9.2018
Ešte raz vďaka, vyzerá to tak, že sa ujali všetky očká.
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 10.9.2018 Obsahuje fotku
V sobotu som zo stromu Hanity (foto vyššie) obral posledný plod. Schválne som ho nechal poriadne prezrieť, bol som zvedavý na chuť. Bola to bomba, intenzívna, koncentrovaná, výrazne sladká, no nie fádna, stále dosť šťavnatá. Farba dužiny... celý příspěvek >
Očkování, 10.9.2018
Keďže sa tu preberá téma očkovania, spýtam sa aj ja. Prvýkrát som preočkovával slivku a teraz asi po 8 dňoch od očkovania odpadla stopka z listu. Môže byť už očko ujaté alebo je to skôr znak odumretia? Ďakujem.
Sklizeň jádrovin 2018, 10.9.2018
Tak to je paráda!
Jaká je Rajka, 10.9.2018
Tiež môžem potvrdiť silnejší rast tejto odrody na podpníku MM106. Nie je problém dosiahnuť jednoročné prírastky 1 m a viac s hrúbkou ukazováku.
Boscova - kráľovná hrušiek. Naozaj?, 10.9.2018
Pre p. Hlavatého: Ja som chcel práveže "zmladiť", resp skrátiť konáriky na strome č.1, aby trocha zmohutneli a dokázali udržať aj väčšiu úrodu bez rizika zlomenia. Lebo súhlasím s Vami, že tá koruna nie je práve najlepšie založená a preto by som... celý příspěvek >
Gala, 10.9.2018 Obsahuje fotku
Gala je podľa mňa jedna z najaromatickejších odrôd (vôňa a chuť), aké poznám. Okrem toho je aj vzhľadovo veľmi atraktívna, v teplých oblastiach sa dokáže kásne vyfarbiť. V chladnejších oblastiach to zrejme pravidlo nebude. Má, samozrejme, aj dosť... celý příspěvek >
Boscova - kráľovná hrušiek. Naozaj?, 7.9.2018 Obsahuje fotku
Ja som s touto odrodou maximálne spokojný. Spolu s Lucasovou a Wiliamsovou patria u mňa medzi top odrody. Úroda sa ukazuje veľmi pekná, menší stromček (foto2) tento rok zarodil prvýkrát viac plodov. Ten väčší (foto 1) síce bohato rodí,... celý příspěvek >
Mrazuvzdornost odrůdy Moldova, 7.9.2018 Obsahuje fotku
Tento rok dozrela Moldova oveľa skôr ako zvyčajne, keďže je všetko posunuté. Výhodou neskoršieho dozrievania bolo, že ju toľko nenapádali osy. Teraz je ich aktivita pomerne vysoká a hrozno dosť poškodzujú. Hrozno inak vyzerá, že by mohlo na kríku... celý příspěvek >
Aprimira, Aprikyra, Aprisali, 6.9.2018 Obsahuje fotku
Aktuálny stav tejto nie moc podarenej odrody. Pomaly nastáva ten čas, kedy sú plody ako tak chuťovo prijateľné. Väčšinou sa jedná o padnuté plody, tie na strome sú stále dosť tuhé, suché a bez výraznejšej chuti, hoci niektoré majú červené líčko.... celý příspěvek >
Sklizeň jádrovin 2018, 6.9.2018
Je to tak, Gala viac či menej praská bez ohľadu na suchý alebo mokrý rok. Čo som však odpozoroval tento rok je, že skôr praskali plody väčšie, ktoré boli na priamom slnku a teda boli aj krajšie vyfarbené. Ak by som to mal porovnať, tak u mňa bol... celý příspěvek >
Sklizeň jádrovin 2018, 5.9.2018
Tak nech to len tak ostane. U mňa si na Rubinole každoročne pochutnajú, tuším zámerne si vyberajú najkrajšie jablká. Uvidím, čo tento rok, zatiaľ je pokoj.
Sklizeň jádrovin 2018, 4.9.2018
Osy zatiaľ nerobia neplechu?
Plumtastic - Top2000, 31.8.2018
Mne sa takto "uvaril" President, vidno to aj na strome, že aj listy sú akoby spálené od slnka. Okrem toho silno trpí moníliou, tak som zvedavý ako to celé dopadne. Či bude vôbec jedlý.
Sklizeň jádrovin 2018, 31.8.2018 Obsahuje fotku
V stredu som, bohužiaľ, musel predčasne obrať aj časť Angoldu. Jablká doslova ostávali v ruke, no vyfarbenie je dosť nevýrazné.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika