Příspěvky uživatele - 220.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nashi, Hosui, Kumoi, 31.8.2018
Mám nashi druhým rokem a už loni jsem si všimla tmavých skvrn na listech. Letos tam byly také. Může se jednat o tu bakteriální infekci? A jaký postřik na ní? Děkuji
Zasazení leknínu, 30.6.2018
Mám lekníny v maltovníku, narostly velké listy, ale nekvete. Svítí na ně sluníčko, do vody jsem přidala hnojivo. Můj bratr je měl v sudu s dešt'ovou vodou jen tak a kvetly. Nebo je ještě na kvetení brzo?
Sklizeň česneku 2018, 19.6.2018
Taky už mám sklizeno, je to o 3 týdny dřív. Na listech byla nějaká rez a po deštích pořád mokrá zem, že jsem neriskovala plíseň a radši ho vyryla. Byl v pohodě, velikost asi jako loni sklizený v polovině července.
Vajgelie, 31.5.2018 Obsahuje fotku
Já jí taky dost střihám a výsledek je letos vidět. Ještě mi nikdy neoschla.
Zkrácení velké třešně - řez, 27.5.2018
Před 7 lety jsme docela drsně ořezali obří třešeň, s tím, že půjde celá. Ale z větví byla spousta dřeva a tak jsme nechali stát kmen s několika pahýly větví s tím že až se neco spálí, porazíme kmen. Než k tomu došlo, větve obrazily a nám to bylo líto... celý příspěvek >
Nazov rastliny, 10.5.2018
asi Philodendron erubescens
Rozmarýn v zimě, 22.4.2018
Měla jsem mrazuvzdorný schovaný loni v chatce a nepřežil, ale suchem ani přelitím to nebylo. Letos mi přežil doma v bytě obyčejný, ale před tím už několikrát ne. Známá ho má celou zimu v zasklené lodžii a spolehlivě přežívá a já mám jistotu, že... celý příspěvek >
Zná někdo tuto rostlinu?, 15.4.2018
Taky jsem ji ještě neviděla, ale je to Neomarica gracilis- pochodujíci kosatec.
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 12.1.2018 Obsahuje fotku
Evo, máš je překrásný , já mám jen bílý a ted' nekvete. Jinak mám phalenopsy a taky nekvetou všechny.
Chorvatský fíkovník, 4.1.2018
Ještě jde o opylování, některé fíkovníky potřebují k opylení jistou vosičku, která u nás nežije. Jiné plodí bez opylování. Záleží, jaký tedy máte.
Co je to za kytku?, 7.12.2017
Ještě dodám-kávovník se spálenými listy od slunce.
Co je to za kytku?, 7.12.2017
Kávovník
Lidská moč jako dusíkaté hnojivo k ovocným stromům, 5.12.2017
Nenapadlo by mě lít neředěnou moč k rostlinám, ale když ji zředěnou budu lít na kompost, tak si s tím příroda poradí?
Neznámá rostlina připomínající citrusy, 25.11.2017 Obsahuje fotku
Fíkus bengálský - možná...
Neznámá kytička, 3.11.2017
Vidím trochu zubatý okraj listů takže Pandanus
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika