Příspěvky uživatele - 11.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůdy jabloní (a nejen jabloní) z východu, 5.12.2017
Pak mi vysvětlete, proč kvalitní ruská réva si k nám cestu našla a o jablkách se jen píe, jak jsou chutná a odolná. Všichni dobře víme, že když je nějaká odrůda opravdu výjimečná, zakrátko ji všichni pěstují, bez ohledu na to, jestli se dováží, množí... celý příspěvek >
Lidská moč jako dusíkaté hnojivo k ovocným stromům, 5.12.2017
Ještě k té sterilitě - trávicí trakt je nesterilní v celém rozsahu (vzpomeňte např. na prasklý appendix Mýlíte se. Obsah trávicího traktu od žaludku po ileum je prakticky sterilní. Obsah střeva tlustého - včetně apendixu - díky přítomnosti... celý příspěvek >
Kyselejší odrůdy na vaření, 5.12.2017
Ideálním jablkem na vaření z tohoto hlediska mi přijde Produkta. Vysoká úrodnost, velké plody, žádné choroby, dobrá skladovatelnost. Jenom ta prázdnější chuť s převahou kyselin.     Osobně mám k výsadbě jabloní speciálně na vaření... celý příspěvek >
Aronie, 5.12.2017
Plody odrůdy Nero jsou větší, výraznější chuti a víc barví než Viking a Hugin. Tyto dvě odrůdy mají plody drobnější, víc lesklé a jejich chuť je méně svíravá, to je pravda. Protože však většina plodů se zpracovává (šťáva, mošt), je pro mě Nero... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika