Příspěvky uživatele - 57.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 4.12.2017
Pan Stanislaw to napsal dobře. Jinak pesticidy orbu nenahradí - může se pěstovat bez orby i bez pesticidů, vždy dostanete nějaký výnos, ale dnes je to zaměřené na max. produkci na velkých plochách při co nejnižších nákladech. Každý centimetr do... celý příspěvek >
Kyselejší odrůdy na vaření, 4.12.2017
Já mám zkušenosti s Boskoopským a potvrzuji jeho všestranou kulinářskou (nejen) kvalitu. Pozn.: Koukal jsem, co je v Anglii sadových ploch, které produkují jablka čistě pro kuchyňské zpracování. To snad jinde na kontinentu není.
Aronie, 4.12.2017
V aroniích jsou špička Poláci - v pěstování, zpracování i ve výzkumu, vč. lékařského.
Těchobuzická, 31.8.2014
No, pane jo! To je pěkná úrodička! Strom, co mám vysazen, je myslím 7letý.
Těchobuzická, 30.8.2014
Dnes sklizen (opět) jen jediný plod z celého stromku - již byl měkký, šel dobře od stopky. Plod byl nezvykle červený, chuť velmi dobrá.
Červenání listů broskvoně, 29.8.2014
Takže klasický Hydrokomplex.
Je Wazonova tou nejchutnější renglódou?, 29.8.2014 Obsahuje fotku
Wazonovu jsem už dlouho neměl, tak se mi ta chuť už moc nevybavuje. Já osobně nedám dopustit na Zelenou ze starého stromu (oproti mladému je chuť i kvalita plodů o dost lepší). Řadím jí mezi slivoněmi, co mám, mezi top. Zajímavá (a vždy dobrá) je... celý příspěvek >
Slivoň neznámá?, 29.8.2014
Tipnul bych nějakou z "Topek". Tak nám pomalu začínají hlavní švestkové "žně". Jak jste připraveni? Tady už dokončujeme - hlavní "plnič úrody" (místní švestka - snad příbuzná Domácí) už pomalu končí. Hodně toho opadalo, něco se i sklidilo,... celý příspěvek >
Červenání listů broskvoně, 26.8.2014
Já toto před pár měsíci řešil listovým hnojivem - nové listy pak už byly (a jsou) v pořádku. Druhá možnost je jak uvádí paní Lída.
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 17.8.2014 Obsahuje fotku
No a letošní.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika