Příspěvky uživatele - 74.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prostokořené stromky - zima, 4.12.2017
Záhon žádný nemám, zahradu teprve zakládám, mám tam jen travní porost a kupu dvouletého kompostu (vesměs jen z posekané trávy)...tak co kdybych je dala do něj? Případně je mohu dát do písku mám na dvoře kupku písku.to mne právě napadlo když jsem to... celý příspěvek >
Prostokořené stromky - zima, 22.11.2017
Mám dotaz jakým způsobem se ošetřují prostokořenné stromky, aby přežily zimu, když nejsou ještě vysazené na místě - například jak to řeší v zahradnictvích se stromky které na podzim neprodají? Sama mám totiž problém že jsem si v nadšení nakoupila... celý příspěvek >
Selektivní herbicid bezpečný pro vodní živočichy, 22.4.2015
A kdypa cca z těch pulců budou žabky?
Selektivní herbicid bezpečný pro vodní živočichy, 22.4.2015
máte pravdu, je to na zvážení - část té pastviny jde jsou kopřivy je dle všeho navíc na navážce - asi ze dvora statku vyvezli bordel za stodolu a tam to rozprostřeli - tak že z trávy a kopřiv kukají kameny a občas cihly. Snažit se tu o dokonalý... celý příspěvek >
Selektivní herbicid bezpečný pro vodní živočichy, 22.4.2015
Jinak ten Glysofát je jak jsem se dočetla totální herbicid, nikoliv selektivní...
Selektivní herbicid bezpečný pro vodní živočichy, 20.4.2015
Poradíte mi někdo selektivní herbicid, který je bezpečný pro vodní živočichy? Mám na pozemku rybník s kapry a žabkami, nechci jim ublížit, ale potřebuju se zbavit kopřiv a bodláků, které rostou na bývalé pastvině kde je prameniště napájející... celý příspěvek >
Vysoký neprůhledný živý plot, 16.4.2015
Samotná zahrada má okolo 5tis m2 možná i víc, tak že místa na kvetoucí stromy je fakt habakuk. Dávat jedlé stromy na svah po kterém nejde prakticky chodit mi připadá poněkud neprakticné jak jsem psala je to silniční val, který máme na pozemku. Dělá... celý příspěvek >
Sekačka pro velký vlhký pozemek, 6.3.2015
4000 m2 kde vyvěrají prameny fakt těžko oddrenážujeme, navíc nemám potřebu měnit to co tu příroda udělala sama, mě se to že máme na pozemku prameniště naopak líbí, jen to potřebuju nějak rozuměn udržovat aby z toho nebyla zarostlá buš.
Vysoký neprůhledný živý plot, 6.3.2015
No a to ještě nevíte že na pozemku je prameniště, tak že vám v trávníku tečou mikropotůčky a na dvou místech vyvěrají prameny napájející ten rybník a  taky v části pozemku pro zmšěnu ze země leze malá placatá skála. Ale právě proto, že to má... celý příspěvek >
Vysoký neprůhledný živý plot, 6.3.2015
Pozemek je velký skoro 4 000m2 tak že tam můžu dát dál do zahrady i nějaké stromy, které pomohou odstínit ta sousedovic okna. Jen je problém v tom, že ten silniční val který máme v zahradě je od paty k silnici odhadem minimálně 3 metry vysoký, a než... celý příspěvek >
Vysoký neprůhledný živý plot, 6.3.2015
Ta bobkovišeň vypadá dobře. Nevíte jak rychle roste?  Respektive jak velké rostliny koupit aby tak do 3 let už byla alespo 150-160 cm vysoká a stěna už véce či méně kompaktní aby bránila pohledům?
Vysoký neprůhledný živý plot, 6.3.2015
Je to na vesnici, tak že nejde o nijak frekventovanou ulici projede tu doslova pár aut za hodinu. Skrz vesnici naštěstí nevede žádný hlavné tah. Tak že nějaké velké "odstřikování" zasoleného materiálu na plot až tak nehrozí. Mě jde právě o to co... celý příspěvek >
Vysoký neprůhledný živý plot, 3.3.2015
Na jedné straně pozemku máme dlouhý plot sousedící se silnicí. Je to sice na vesnici, ale u téhle silice chodí nejvíc lidí, navíc pozemek je asi tak 2 metry pod silnicí tak že je něj perfektně vidět. Za silnicí pak stojí domy a z oken k nám mají... celý příspěvek >
Živý plot u rybníka, 29.1.2015 Obsahuje fotku
Ještě jsem přemášlela o nějakých vysokých trávách - u rybníka by vypadaly přirozeně ale nevím jak moc hrozí že by se rozlezly i do vody (rybník je poměrně mělký) a asi se musí ty staré uschlé části na jaře stříhat, co? Našla jsem tuhle fotku a to... celý příspěvek >
Živý plot u rybníka, 29.1.2015
Vrbu určitě ne rychle roste a tam fakt není přístup - sázet se dá tak že stojíte v rybníce, stříhání ve výšce horní hrany plotu pak půjde jen s nůžkama s nástavcem - proto fakt něco k čemu nebudu muset i několik let vůbec lézt a upravovat to.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika